Vienykimės prasmingam tikslui – padėti žmogui!

2017-03-28

Mūsų siekis – padėti ŽMOGUI. Mes visi turime teisę į viltį , džiaugsmą, prasmingą gyvenimą!

Kviečiame skleisti informaciją žmonėms, patekusiems į socialinę atskirtį , alkoholikams, narkomanams. Padėti šiems žmonėms prisijungti prie mūsų bendruomenės ir atrasti naują gyvenimo viltį , pažinti naują gyvenimą ir sugrąžinti juos kaip produktyvius visuomenės piliečius. Suteikti jiems viltį gydytis, pakeisti gyvenimo būdą. Tik Jūsų supratingumu žmonės, kurie suklydo gyvenime, turėtų galimybę pasitaisyti ir ugdytis saugioje terpėje – bendruomenėje, kur aplinka yra saugi nuo vartojimo, primena gyvenimą šeimoje.

Viešosios į staigos „Taikos kelias“ tikslas yra padėti, teikti moralinę, dvasinę, psichologinę, socialinę pagalbą žmonėms, patyrusiems socialinę atskirtį . Teikiame laikiną apgyvendinimą, maitinimą, aprangą, globą. Formuojamos naujos vertybės – tapti produktyviais ir aktyviais, atsakingais visuomenės nariais. Žmonės, kuriuos mes priimame iš gatvės, yra praradę sveikatą, pasitikėjimą, atstumti artimųjų, dažniausiai jie neturi, kur gyventi, ir yra praradę viltį . Mūsų bendruomenės nariai mokosi prisiimti atsakomybę vienas už kitą, rūpintis vienas kitu.

Atvykusiam nariui reikia turėti: psichiatro pažymą, kad žmogus serga priklausomybės ligomis, kraujo tyrimą dėl ŽIV, plaučių tyrimą dėl TBC.

Mūsų paslaugos yra nemokamos.

Šiuo metu mūsų bendruomenė kartu su partneriais į gyvendina projektą „Asmenų, priklausomų nuo psichoaktyviųjų medžiagų, socialinė integracija“ (projektas Nr. 08.3.1.- ESFA-V-411-01-0001).

Laukiame Jūsų supratingumo, palaikymo bei kviečiame Jus bendradarbiauti ir skleisti informaciją, nelikti abejingiems.

 

Terapinė bendruomenė VšĮ „Taikos kelias“
Įstaigos kodas 302699089
Bendruomenės adresas: Gurgždžių km. 3, Juknaičių sen., Šilutės raj.
Telefonas +370 693 30 303,
www.taikoskelias.org
info@taikoskelias.org
 
 
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.