Vienuoliktą kartą Plungėje karaliaus tarptautinis teatrų festivalis – kūrybinė laboratorija ,,Mažoji Melpomenė“

2018-05-08
 


 

 

Plungėje gegužę simbolizuoja tarptautinė teatro šventė, kurią jau vienuoliktą kartą inicijuoja ir organizuoja Plungės kultūros centras, teatras „Saula“, teatro vadovai Sigita ir Romas Matuliai. „Mažoji Melpomenė“ yra vienas didžiausių teatrinių projektų ne tik Plungėje, bet ir visoje Lietuvoje. Į Plungę kas 2 metai susirenka geriausi, profesionaliausi, įdomiausi ir aktyviausi teatriniai kolektyvai iš visos Lietuvos ir kitų šalių. Šiais metais festivalis vyks gegužės 10 – 14 dienomis, o jame dalyvaus teatrai iš Italijos, Vokietijos, Estijos, Čekijos, Azerbaidžano ir teatrai iš Lietuvos – Šiaulių, Alytaus, Ignalinos, Kretingos bei festivalio – laboratorijos šeimininkai – Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Saula“.

Festivalio metu bus parodyta vienuolika spektaklių, skirtų vaikams, jaunimui ir suaugusiesiems. Apie 200 jaunųjų aktorių teatro menu plungiškiams ir miesto svečiams pristatys jaudinančią migrantų istoriją, tikrais faktais paremtą gyvenimo istoriją, smagias komedijas, aktualizuos šiandienes gyvenimo realijas, nukels į pasakų pasaulį ir dovanos jaukias akimirkas bei įsimintinas emocijas. Festivalio dalyviai ne tik džiugins žiūrovus savo spektakliais, bet ir patys dalyvaus kūrybiniuose klubuose, laboratorijose bei teatrinių improvizacijų vakaruose. Mokysis scenos judesio, suzuki, improvizacijų, vaidybos, scenos kalbos, ritmikos ir šešėlių teatro paslapčių. Šurmuliuos Plungės Senamiesčio aikštėje ir kvies įsijungti festivalio žiūrovus į bendrą kūrybą, įvairių šalių teatrinius žaidimus, šokius ir kitas pramogas.

Kviečiame visus dalyvauti neeilinėje teatro šventėje, skirtoje visai šeimai, gegužės  10 – 14 dienomis ir tapti šio didžiulio projekto reikšminga dalimi. Visą festivalio programą rasite adresu www.plungeskc.lt ir savivaldybės svetainėje >>>.

Plungės kultūros centro informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.