VFK “Žiogeliai” vasaros projektai

2014-08-16

Vaikų futbolo klubas “Žiogeliai” šią vasarą vykdė du projektus: “Mokomės plaukti ir saugiai elgtis vandenyje” ir vasaros futbolo stovyklą “Sveikame kūne – sveika siela”.

Liepos 21-25 dienomis Plateliuose, prie jachtklubo „Žalgiris”, Kauno plaukimo mokyklos trenerė Jolanta Dulevičienė plungiškius vaikus mokė pradinių plaukimo įgūdžių, o šiek tiek mokančiuosius plaukti – juos tobulinti, plaukti taisyklingai. Mokymuose dalyvavo 39 vaikai nuo 6 iki 14 metu amžiaus. Plaukti mokinosi ir Platelių miestelio senjorė – Aldona Žilienė. Vaikai kasdien organizuotai autobusu buvo vežami i Platelius, o pasibaigus pamokelėms – parvežami atgal. Visiems vaikams, sąžiningai dalyvavusiems projekte, įteikti diplomai.

Projekto „Mokomės plaukti ir saugiai elgtis vandenyje” dalyviai

Už pagalbą vykdant projektą VFK „Žiogeliai” dėkoja: Plungės rajono savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybai, kuri dalinai finansavo šį porjektą, dalyvių tėveliams ir vairuotojui Edvardui Razmai.

Rugpjūčio 4 d. VFK „Žiogeliai” ir Plungės SRC futbolininkai dalyvavo futbolo stovykloje „Sveikame kūne – sveika siela”. Stovyklą, kurioje šiais metais dalyvavo 41 dalyvis, 10-tą kartą organizavo VFK „Žiogeliai”.

Vasaros stovykla truko 5 dienas. Žaidėjai kasdien keldavosi 8.30 val. ir bėgdavo į mankštą, po kurios jų laukdavo maudynės ežere. Įgyję žvalumo, 10.00 val. žaidėjai pusryčiaudavo. Po valandėlės vykdavo rytinės treniruotės, kurias vesdavo Kęstutis Petkus ir Giedrius Budginas.

Projekto „Sveikame kūne – sveika siela” dalyviai

Po treniruotės vaikai bėgdavo į ežerą ir 14.00 val. jų jau laukdavo pietūs. Papietavus stovykloje iki 17.00 val. būdavo ramybės metas – vieni eidavo prigulti pokaičio miego, o tų, kurių toks miegas neviliodavo, eidavo į stadioną žaisti futbolo ant smėlio ir pan.

17.00 val. prasidėdavo vakarinė treniruotė, kuri trukdavo apie dvi valandas. 19.00 val. žaidėjai jau rikiuodavosi prie valgyklos vakarienei, po kurios žaidėjams budavo skiriamas laisvas laikas. 22.00 val. ruošdavomės miegui ir po valandėlės visi sumerkdavo akis miegui.

 

VFK „Žiogeliai” inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.