„Versmės“ vyrai vėl stebina aukštais pasiekimais

2018-06-19

Praėjęs savaitgalis ypač svarbus ir kupinas iššūkių buvo septyniems Plungės klubo „Versmė“ orientacininkams – vyrai dalyvavo

Suomijoje, Lahti mieste, vykusiose didžiausiose pasaulyje orientavimosi sporto komandinėse estafečių varžybose „Jukola 2018“. Išvažiuodami plungiškiai turėjo tikslą patekti į geriausiųjų šimtuką ir jį beveik pasiekė – tarp beveik 1900 komandų užėmė 136-ą vietą, o tarp 7 Lietuvos komandų buvo antrieji!

Orientavimosi sporto estafetės Suomijoje vyko jau 70-ąjį kartą, Plungės komandai jos – ketvirtosios. Raimondo Laurinaičio, Leono Mockūno, Pauliaus Kudriavcevo, Giedriaus Sabaliausko, Luko Vaitkaus, Rimvydo Almino ir Martyno Stanio  jubiliejinėse varžybose pasiektas rezultatas – geriausias per visą klubo istoriją.  Kad „Versmės“ vardas būtų įrašytas 136-uoju numeriu, mūsiškiams reikėjo pasistengti – apie 13000 pajėgiausių orientacininkų iš viso pasaulio, startavę 23 val., Suomijos miškuose varžėsi visą naktį, tad bėgti uolėtomis ir duobėtomis vietovėmis bei ieškoti kontrolinių punktų teko  pasišviečiant.

Kol septyni „Versmės“ orientacininkai varžėsi Suomijoje, dar vienas šios komandos narys Andrius Preibys prakaitavo 82 kilometrų ultramaratono distancijoje, stengdamasis iš Kernavės į Vilnių atbėgti greičiausiai. Sunkius, labai ilgus ir iššūkių kupinus

bėgimus pamėgusiam Andriui sekėsi puikiai – finišą Vilniuje jis pasiekė per 7 valandas ir 29 minutes bei tapo vicečempionu! Tai jau ne pirmas stebinantis Andriaus pasiekimas šiais metais: 6 valandų bėgimo varžybose Jonavoje jis nubėgo beveik 78 kilometrus ir tapo nugalėtoju, o Plateliuose vykusiose varžybose 30 kilometrų įveikė trečiasis.

Klubo „Versmė“ informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.