Verslo atstovams įteikti garbingi apdovanojimai

2017-03-21
G.Vaitkevičius ir A.Žebrauskas


Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai daugybę svečių pakvietė į neeilinį renginį – iškilmingą labiausiai nusipelniusių Rūmų bendruomenės narių ir regiono verslui reikšmingų asmenų apdovanojimų ceremoniją. Plungės rajono savivaldybės mero Audriaus Klišonio vardu įspūdingoje šventėje plungiškiams atstovavo mero patarėjas Gintautas Vaitkevičius.

Renginio metu verslo įmonių atstovams ir nusipelniusiems asmenims išdalyta gausybė apdovanojimų, Darbo žvaigždės medalių, specialių prizų ir padėkos ženklų. Susirinkusiesiems skambėjo nuotaikingas klasikinės ir džiazo muzikos grupių „The Schwings band“ ir „Miglok“ koncertas.

Pasak Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidento Vidmanto Japerto, šie apdovanojimai parodo tai, kad Šiaulių regione gyvena patys darbščiausi ir kūrybiškiausi žmonės. „Šios dienos, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų 25-ųjų metų veiklos, apdovanojimai skirti žmonėms, kurie daug metų nuoširdžiai kūrė Šiaulių regioną savo darbais, savo kūriniais, savo nuoširdžiu ir prasmingu gyvenimu dirbdami Šiaulių regiono labui. Tai nėra paskutinių metų darbo įvertinimas, tai įvertinimas to, kas buvo padaryta per tuos 25-erius metus. Manau, kad tų žmonių įvertinimas yra tinkama proga, kai švenčiamas ketvirčio amžiaus jubiliejus“, – teigia Rūmų prezidentas V. Japertas.

UAB „Cherry Servers“, išrinktos Didžiausią vidutinį atlyginimą mokančios įmonės (mažų ir vidutinių įmonių grupėje), vadovas Artūras Lazejevas teigė nenustebęs, kai, paviešinus įmonių vidutinius atlyginimus, jų įmonė buvo tarp daugiausiai mokančiųjų. „Mes darbuotojus labai vertiname ir manome, kad jiems už tai turi būti atitinkamai kompensuojama. Esame globali bendrovė, praktiškai 93 proc. produkcijos eksportuojame, kovojame ir konkuruojame tarptautinėse rinkose. Taigi, turime mokėti ir atitinkamai aukštus atlyginimus kompetentingiems specialistams“, – sakė A. Lazejevas.

Už profesinio mokymo patrauklumo didinimą padėkota Šiaulių profesinio rengimo centro direktoriui Sauliui Dargužui. Pasak jo, tai ne tik džiugina, bet ir įpareigoja dirbti toliau, siekti dar didesnių laimėjimų, kuo geresnių rezultatų, įgyvendinant profesinio mokymo idėjas, svajones ir lūkesčius. „Vyksta glaudus bendradarbiavimas su socialiniais partneriais, tarp kurių yra ir verslo įmonės, bendraujame su kitomis profesinėmis, aukštosiomis mokyklomis, turime keletą unikalių projektų, kurie tęsiasi ne vienerius metus“, – džiaugėsi S. Dargužas.

Didžiausią vidutinį atlyginimą mokančia įmone (didelių įmonių grupėje) išrinkta UAB „Salda“. II laipsnio diplomas atiteko UAB „Šiaulių plentas“, III laipsnio diplomas – UAB „Statga“.

Didžiausią vidutinį atlyginimą mokančia įmone (mažų ir vidutinių įmonių grupėje) išrinkta UAB „Cherry Servers“. II laipsnio diplomas atiteko AB „Rėkyva“, III laipsnio diplomas – UAB „Bodesa“.

2016 m. sėkmingo verslo įmonės vardą (didelių įmonių grupėje) pelnė UAB „Rūta“, o mažų ir vidutinių įmonių grupėje – UAB „Reklamos diktatorius“.

Eksporto prizas 2016, mažasis atiteko UAB „Sidonas ir ko“. Darbo žvaigždės medaliai išdalyti Algirdui Žebrauskui, Zenonui Eimučiui Sabaliui, Viliui Puronui, Mindaugui Štabokui, Vaclovui Tamošaičiui, Birutei Symelienei, Kazimierui Šaviniui. III laipsnio Darbo žvaigždes įsisegti taip pat galėjo Gražina Garuolienė, UAB „Verslavita“ direktorė, ir Jūratė Kasperavičienė, UAB „Laurema“ direktorė.

Padėkos ženklai skirti Raimundui Balzai, Angelijai Michalauskienei, Arymantui Klapatauskui, Algirdui Pažemeckui.

Už profesinio mokymo patrauklumo didinimą padėkota Šiaulių profesinio rengimo centro direktoriui Sauliui Dargužui.

 

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.