„Velomaratonas Vilnius 2015“

2015-07-28

Registruokitės, lenktyniaukite dviračiais, smagiai leiskite laiką ir padėkite kitiems!

„Amway“ – oficiali „Velomaratono 2015“ rėmėja ir šiais metais

2015-08-23

            NEBĖRA KO LAUKTI! KVIEčŒIAME REGISTRUOTIS ŠIAME SMAGIAME RENGINYJE JAU DABAR!

          Mieli bičiuliai! Su dideliu džiaugsmu informuojame, kad „Amway“ jau trečius metus iš eilės bus oficiali „Velomaratono 2015“ rėmėja! Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų paramą praėjusių metų renginyje – Jūsų dėka pasiekėme fantastiškų rezultatų ir nepaprastai mėgavomės renginiu! Net ir smarkus lietus mums nesutrukdė puikiai leisti laiko kartu! Tad prisijunkite prie mūsų ir dalyvaukite „Velomaratone 2015“, kuris prasidės rugpjūčio 23 d. (sekmadienį ) Vilniaus centre.

          Be to, šiais metais tęsime RĖMIMO VEIKLOS renginio metu tradiciją: kviečiame dalyvius suburti kuo gausesnę komandą, dalyvauti „Velomaratone 2015“ ir laimėti riedlenčių parką savo bendruomenei. Laimėtojai bus paskelbti „Velomaratono 2015“ baigiamojoje ceremonijoje.

            Registracija jau prasidėjo. Turite laiko iki 2015-08-15 (šeštadienio)! Nebėra ko laukti! Su džiaugsmu kviečiame registruotis ir paraginti taip pat padaryti savo šeimos narius, draugus ir pažį stamus!

          Didžioji dalis riedlenčių parkų pastatyta didžiuosiuose Lietuvos miestuose, o miestelių vaikams ir paaugliams tenka važinėtis gatvėse ir kitose tam netinkamose vietose. Riedlentės ir BMX dviračiai yra Lietuvos jaunimo mėgiamos sporto šakos, skatinančios aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą bei suteikiančios jaunimui aktyvios veiklos. Todėl „Amway“ kviečia miestelių bendruomenes aktyviai dalyvauti, burti komandas ir registruotis šių metų renginyje.

          Smulkesnė informacija – priede >>>.

 

Pagarbiai
 „Amway“ Lenkija, Lietuva, Latvija ir Estija
 
 
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.