Vėl startuoja žmones vienijanti tradicija – „Darom 2014“!

2014-04-03

 

      Kaip ir kasmet, vis labiau artėjant pavasariui, į Lietuvą su paukščiais sugrį žta dar viena graži akcija, kuri skatina ne tik pilietiškumą, jaunų žmonių prasmingo  laisvalaikio vertės supratimą, savanorystę, bet ir daro į taką visuomenės brandumui.  

      Balandžio 14 – 18 dienomis,  prieš pavasarinę šv. Velykų šventę,  kviečiame visus aktyvius, draugiškus ir atsakingus žmones tapti savanoriais ir prisidėti, tvarkant mūsų  gimtąjį kraštą. Balandžio 26 d., šeštadienį , 10.00 val.,  kviečiame į švaros akcijos „Darom 2014“ metu atliktų darbų apžvalgą ir rezultatų susumavimą.  

      DAROM tikslas – ne tik surinkti atliekas, šiukšles ir padaryti Lietuvą švaresnę, bet taip  skatinti bendruomeniškumą, savanorystę, atsakomybę, kurių vis dar kartais mums stinga.  „Pradėkime nuo savęs!” – tai galėtų būti nauju akcijos „Darom“ šūkiu. Jis galėtų tapti raginimu kiekvienam iš mūsų prisidėti prie šios akcijos, paskatinti savo kaimynus ir draugus. Juk geras pavyzdys – užkrečiamas. Būtent geri pavyzdžiai ir geri rezultatai lėmė, kad ši akcija Lietuvoje gyvuoja.

      Kviečiame švarinimosi talkoje dalyvauti  visus piliečius – ir darželinukus, ir garbaus amžiaus senjorus. Šią puikią idėją turime palaikyti ir puoselėti visi.  Ačiū už Jūsų supratimą ir pagarbą gamtai, nes tik mes visi  ją galime išsaugoti.

      Akcijoje taip pat kviečiame aktyviai dalyvauti savivaldybės į staigas, organizacijas (mokyklas, kaimo ir miesto bendruomenes, jaunimo organizacijas) – visus Plungės rajono gyventojus.

        Talkininkai visais klausimais, susijusiais su akcija, gali kreiptis į vietos seniūnijos seniūną.

 

Jūratė Bitarytė,
Plungės rajono savivaldybės administracijos
Vietos ūkio ir turto skyriaus vyr. specialistė


 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.