Vėl kviečia gražiausiai tvarkomų sodybų, ūkininkų sodybų ir kaimo gyvenamųjų vietovių konkursas!

2014-06-09

 

 

     Kaip ir kasmet, visomis spalvomis šėlstant vasarai,  Plungės rajono savivaldybė organizuoja apžiūrą – konkursą gražiausioms, geriausiai tvarkomoms savivaldybės sodyboms, ūkininkų sodyboms, ūkių ir kaimo gyvenamosioms vietovėms  išrinkti.

Apžiūros – konkurso tikslas –  skatinti rajono gyventojus puoselėti savo namų valdų, sodybų, kaimų ir miestelių aplinkos gražinimo bei kraštovaizdžio kūrimo tradicijas; išaiškinti gražiausias ir geriausiai tvarkomas sodybas, ūkininkų sodybas ir kaimo gyvenamąsias vietoves. Konkurse gali dalyvauti rajono gyventojai, kaimų ir miestelių bendruomenės. Apžiūrai – konkursui organizuoti ir geriausiuosius išaiškinti sudaryta  Savivaldybės komisija.         

     Apžiūra – konkursas rengiamas liepos-rugpjūčio mėnesiais dviem etapais:

  • pirmasis – seniūnijose – iki liepos 20 d.;
  • antrasis – rajone – iki rugpjūčio 20 d.

     Kiekvienos seniūnijos vertinimo komisijos apžiūrės ir išrinks seniūnijos teritorijoje gražiausias, geriausiai tvarkomas sodybas, ūkininkų sodybas, ūkius ir kaimo gyvenamąsias vietoves ir pasiūlys  jas vertinti Savivaldybės vertinimo komisijai.

     Savivaldybės vertinimo  komisija apžiūrės seniūnijų vertinimo komisijų pasiūlytas sodybas – kandidates ir išrinks ne daugiau kaip 3 gražiausias, geriausiai tvarkomas sodybas, 3 gražiausias, geriausiai tvarkomas ūkininkų sodybas, 3 ūkininkų ūkius ir 3 gražiausias, geriausiai tvarkomas kaimo gyvenamąsias vietoves.

     Kviečiame kaimo gyventojus, bendruomenes, seniūnijas siūlyti gražiai savo aplinką besitvarkančius gyventojus, ūkininkus.

     Malonu, kad neabejingų švarai, puoselėjančių grožį ir kultūringo gyvenimo papročius seniūnijose kasmet daugėja. Gražiai besitvarkančių  sodybų savininkai yra geras pavyzdys kaimynams, kurie, matydami greta kuriamą grožį ir jaukumą, taip pat turėtų  neatsilikti.

 

 

Daina Martišienė,
Administracijos direktoriaus pavaduotoja


Kęstučio Vaitkaus ir Alinos Pertikienės nuotraukos iš 2013 metais vykusio konkurso

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.