Veiklą pradėjo „Kūrybos kišenė“

2015-05-20

 

 

       Gegužės 18 d. Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis bei Kultūros ir sporto skyriaus specialistai susitiko su naujai įsikūrusios menininkų komandos „Kūrybos kišenė“ atstovėmis – Živile Beniušyte ir plungiške Gabriele Raudyte. Jaunosios menininkės pristatė savo atstovaujamą viešą įstaigą, artimiausius planus bei pakvietė visus plungiškius ir miesto svečius į jų premjerinį spektaklį „Akiduobė“.

       „Kūrybos kišenė“ – tai unikali kolektyvinė programa, vykdanti meninę veiklą, susijusią su įvairiomis meno sritimis: teatru, šokiu, daile, videokūriniais, fotografija. Kaip minėjo viešnios, komanda realizuoja savo idėjas įvairiose vietose ir  pačiais neįprasčiausiais ir keisčiausias būdais. Pavyzdžiui, pasirodydami netikėtose vietose, – kaip parduotuvėse, gatvėse, kavinėse, stotelėse ir t. t. Komandos vizija yra įtraukti kuo daugiau įvairių žmonių į kūrybinę veiklą ir pasiekti užsibrėžtus tikslus.

       Susitikimo metu Savivaldybės meras pasidžiaugė jaunų žmonių aktyvia kūrybine bei visuomenine veikla, idėjomis bei artimiausiais „Kūrybos kišenės“ planais.                    

       Linkime jauniesiems menininkas kuo didžiausios sėkmės ir kviečiame visus plungiškius bei miesto svečius gegužės 30 d. 18 val. apsilankyti Plungės kultūros centre  judesio spektaklio „Akiduobė“ premjeroje. 

Kultūros ir sporto skyriaus vedėja
Vida Saukalienė

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.