Vasaris prasidėjo sveikatingumo šventėmis

2014-02-04

Vasaris paskelbtas Sveikatingumo mėnesiu, tad šia proga vasario pirmą buvo surengtos net dvi sveikatingumo šventės – „Žėima 2014” ir „Diena su ledo rituliu”, kurios vyko prie „Ryto” pagrindinės mokyklos.

Prieš prasidedant ledo ritulio varžyboms ir rungčių konkursams, dalyvius pasveikino „Ryto” pagrindinės mokyklos direktorius Stanislovas Ivanauskas.

Pirmoji rungtis buvo lenktynės viena slide. Šio konkurso nugalėtojais tapo Paulius Budrys, Paulius Ripkauskas ir Roma Jagorovaitė. Laimėję „Å½vejo bato metimo” konkursą, Plungės sporto ir rekreacijos centro atributika buvo apdovanoti Paulius Budrys, Augustas Štaras, Aleksandras Piepalius ir Emilija Jonauskaitė.

Vykstant konkursams, čiuožykloje prasidėjo ledo ritulio turnyras, kuriame dalyvavo keturios komandos: Plungės LRK, Gargždų „Ledžinga”, Kretingos „Grifai” ir Plungės „Vanagai”. Turnyras prasidėjo Plungės derbiu, kuriame susitiko dvi Plungės komandos – LRK ir „Vanagai”. Kiek netikėtai pergalę minimaliu rezultatu iškovojo „Vanagų” komanda, kuri po šios pergalės pateko į finalą.

Kitos rungtynės vyko tarp „Grifų” ir „Ledžingos” komandų. Rezultatu 3:1 šias rungtynes laimėjo žaidėjai iš Gargždų.

Rungtynėse dėl trečios vietos susirungė Plungės LRK su Kretingos „Grifais”. Plungės LRK nesiruošė savo žiūrovų akivaizdoje pralaimėti dar kartą ir puikiu žaidimu iškovojo pergalę 2:0.

Turnyras baigėsi įtemptu finalu, kuriame dėl nugalėtojų taurės kovojo Plungės „Vanagai” su Gargždų „Ledžinga”. Plungiškiai pirmą kėlinį pralaimėjo 0:2. Antro kėlinio scenarijus buvo kitoks – „Vanagams” pavyko išlyginti rezultatą ir rungtynių pabaigoje persverti jį savo naudai. Prie puikaus „Vanagų” pasirodymo prisidėjo ir žiūrovai, aktyviai palaikę savo miesto ledo ritulininkus, kurie finale iškovojo pergalę rezultatu 3:2. Po finalinių rungtynių turnyro pereinamoji taurė buvo perduota „Vanagų” komandos kapitonui Algiui Katkui.

Sveikatingumo šventės rėmėjais buvo Plungės „Ryto” pagrindinė mokykla, Plungės ledo ritulio klubas, UAB „Euroharis”.

Plungės SRC inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.