Vandens sporto šventėje jėgas išbandė net 20 komandų!

2023-08-22

2023-08-19 „Vikingų regata“, nugalėtojaiŠeštadienį Plungės jūra bangavo nuo ją skrodusių „Vikingų regatos“ laivų, o jos pakrantės aidėjo nuo gerų Plungės vandens sporto šventės dalyvių emocijų.

Tradicinė vandens sporto šventė, kurią organizuoja Plungės sporto ir rekreacijos centras, sutraukė didžiausią iki šiol dalyvių skaičių – ,,Vikingų regatoje” dalyvavo 14 vyrų ir 6 moterų komandos. Tarp jų – ir Plungės rajono savivaldybės ekipos.

,,Sveikinu visus, kurie bent trumpam ryžotės tapti vikingais. Tikrai džiugu, kad šventė, kurią prieš kelerius metus sugalvojome, prigijo ir kad prisijaukinome savąją Plungės jūrą. Smagu, kad turime net 14 vyrų komandų, bet dar smagiau, kad ženkliai padaugėjo moterų. Ačiū Plungės sporto ir rekreacijos centrui ir jo direktoriui Alvydui Viršilui už organizavimą, sporto klubui ,,Birštono Nemunas” ir jo vadovui Arvydui Stašaičiui – už pagalbą. Sėkmingų visiems startų ir dar sėkmingesnių finišų”, – šventės dalyvius sveikino Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis.

Šios šventės ,,vinis”, žinoma, – ,,Vikingų regata”, bet vyko ir kitos varžybos: ypatingo žiūrovų dėmesio sulaukė virvės traukimas katamaranais, varžybos baidarėmis ir kanojomis ir kt.

Na, o ,,Vikingų regatoje” sportinio azarto netrūko visą dieną – nuo kvalifikacinių plaukimų iki finalų, kuomet ir paaiškėjo nugalėtojai.

Pirmosios pergale džiaugėsi moterys, tarp kurių nepralenkiama buvo PALANGOS VANDENŲ komanda, antroji vieta atiteko PLUNGĖS VERSLIOMS MOTERIMS, trečioji – Plungės rajono savivaldybės komandai VĖTRA.

Tarp vyrų čempionais tapo komanda TRUMPAI IR AIŠKIAI iš Klaipėdos, antroji vieta atiteko KLAIPĖDOS NAFTAI, trečioji – PLUNGĖS LIŪTAMS.

Šventės dalyvius sveikino, medalius ir taures jiems teikė meras Audrius Klišonis ir svečias iš Birštono Arvydas Stašaitis.

Iki susitikimo VANDENS SPORTO ŠVENTĖJE kitąmet!

2023-08-19 „Vikingų regata“

2023-08-19 „Vikingų regata“, Savivaldybės moterų komanda

2023-08-19 „Vikingų regata“

2023-08-19 „Vikingų regata“

2023-08-19 „Vikingų regata“, Savivaldybės vyrų komanda

2023-08-19 „Vikingų regata“, Savivaldybės moterų komanda

 

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.