Vanda Bendorienė atsisveikino su „Cyruliu“

2024-01-03

Gruodžio 29-ąją Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Jovita Šumskienė ir Socialinės Paramos skyriaus vedėja Jolanta Puidokienė nuoširdų ačiū tarė su ilgamete veikla atsisveikinančiai Vandai Bendorienei, Plungės vaikų globos agentūros „Cyrulis“ įkūrėjai ir direktorei.

Poniai Vandai padėkota už altruizmą, už 27 metus Plungės vaikams dovanotą meilę, šilumą ir rūpestį, už „Cyrulį“, kuris šimtams vaikų tapo jaukiais namais.

Pati ponia Vanda Bendoriene savo feisbuko paskyroje pasidalijo jautria žinute:

„Mielas mano Cyruli, šiandieną jau atsisveikinu su Tavimi. Tu užaugai, sustiprėjai ir cyruliukų daug susilaukei. Tau pavasarį bus jau 27 metai.

Labai malonu, kad Tu turėjai šitiek daug draugų iš Didžiosios Britanijos, Švedijos, Norvegijos ir už Atlanto, ir jie visi Tavimi rūpinosi bei teikė didžiulę pagalbą. Jų dėka Tu galėjai suteikti paramą sunkiai besiverčiančioms rajono šeimoms ir jų vaikams bei įvairioms organizacijoms ir stokojantiems pavieniams asmenims.

Didžiulės pagalbos Tu sulaukei ir iš LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Plungės rajono savivaldybės.

Tu buvai asociacijų NVO vaikams konfederacijos ir Nacionalinio skurdo mažinimo organizacijų tinklo narys. Čia gavai daug sau naudingos informacijos bei dėmesio. Todėl aš, kaip direktorė, labai esu dėkinga šių organizacijų direktorėms Elenai Urbonienei ir Aistei Adomavičienei. Tu visada sulaukdavai šilto žodžio iš profesorės Giedrės Kvieskienės.

Daug nuoširdžių darbuotojų ir savanorių dirbo su Tavimi, kuriems taip pat esu labai dėkinga. Savanorių sulaukei net iš Portugalijos, Vokietijos, Prancūzijos, Italijos, Švedijos ir Lietuvos.

Tariu nuoširdų ačiū pedagogėms Audronei Kiseliovai ir Daliai Raudienei už ilgametį darbą VGA „Cyrulis“.

O šiandien mano širdis išties rami, kai palieku Tave, Cyruli, labai gerose, tvirtose vyriškose rankose tik su nauju vardu „Plungės Cyrulis“.

Taigi, skrisk, mano mielas Cyruli, toliau, nešdamas meilę, gėrį ir pagalbą visiems, kam ji reikalinga. SUDIE!“

Ačiū Jums, ponia Vanda, už viską, ką padarėte dėl Plungės vaikų!

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.