Vaikystės slėpiniai: vakar, šiandien ir rytoj, čia ir už pasaulio pusiaujo

2020-09-03


Rugsėjo 5 d. 16.00 val. Plungės viešojoje bibliotekoje vyks įdomus renginys, skirtas vaikų pasaulio aktualijoms. Aktorė Jovita Balčiūnaitė pristatys savo kelionių fotografijas apie dirbančius vaikus iš tolimų šalių: Filipinų, Vanuatu, Fidžio ir Brunėjaus. „Keliaudama po tolimus kraštus, susidūriau su vaikais, dirbančiais keisčiausius darbus. Kartais, užuot ėję į mokyklą, jie pardavinėdavo bandeles gatvėje ar padėdavo tėvams žemės ūkyje. Aš suprantu, kad mūsų šalyje tokia problema reta, tačiau mane domina, su kokiomis kitomis problemomis susiduria Lietuvos vaikai. Ir kaip mes kiekvienas, kaip atsakingas ir brandus pilietis, galime prisidėti prie tų mažų žmonių emocinės ir socialinės terpės gerinimo, stengtis išgirsti jų poreikius ir galiausiai mėginti padėti“, – sako aktorė Jovita Balčiūnaitė kviesdama į parodą .

Plungiškiai maloniai laukiami diskusijoje apie vaikų teises, priklausomybes ir emocinę gerovę rajone.
Renginį ves  žurnalistas, TV laidų vedėjas – Richardas Jonaitis,  kalbės Plungės šeimos klinikos „Inesa“ psichiatras Evaldas Prišmontas, aktyviai dalyvaujantis įvairiuose projektuose ir konsultuojantis jaunimą psichinės sveikatos klausimais.

Fotografijų paroda bus eksponuojama iki spalio 1 dienos.

Renginį finansuoja Plungės rajono savivaldybės administracija.

Atsižvelgiant į tai, kad netgi atvirose erdvėse vykstantys žmonių susibūrimai tampa COVID-19 infekcijos židiniais, šalyje griežtinamos infekcijų kontrolės priemonės. Nuo rugpjūčio 21 d. visuose kultūros, pramogų bei kituose renginiuose ir susibūrimuose, organizuojamuose tiek atvirose, tiek uždarose erdvėse, bus privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones ir laikytis metro atstumo nuo aplinkinių žmonių. 

 

Bibliotekos informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.