Vaikų piešinių konkursui „Mes už sveiką vaikystę!” pasibaigus

2014-06-13

              Baigėsi gegužės mėnesį skelbtas vaikų piešinių konkursas „Mes už sveiką vaikystę!“. Konkursas, kurį organizavo Plungės rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrius kartu su Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru, skirtas 2014 – iesiems – Vaikų sveikatos metams paminėti. Šio konkurso tikslas – ugdyti vaikų iniciatyvumą ir kūrybiškumą, skatinti jų domėjimąsi žmogaus sveikata bei sveika gyvensena. Beje, tai jau buvo aštuntasis vaikų piešinių konkursas, kurį su vienais ar kitais partneriais organizavo Vaiko teisių apsaugos skyrius. Kaip ir ankstesniaisiais metais, konkurse vėl gausiai dalyvavo tiek mokyklinio, tiek ir ikimokyklinio amžiaus vaikai iš įvairių Plungės ugdymo įstaigų. Vaikai savo piešiniuose vaizdavo tai, kaip jie įsivaizduoja sveiką vaikystę. Birželio 4 – ą Plungės rajono savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje įvyko šio konkurso prizininkų apdovanojimai.

 

  

            Renginio, skirto vaikų piešinių konkurso prizininkams pagerbti,  pradžioje visus susirinkusiuosius Savivaldybės salėje saksofono garsais pradžiugino Plungės Senamiesčio mokyklos moksleivis, Plungės M. Oginskio meno mokyklos absolventas Henrikas Staponkus. Po išklausytos gražios lyriškos melodijos sveikinimo žodį vaikams, juos atlydėjusiems tėveliams, kitiems artimiesiems bei pedagogams tarė Plungės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Mindaugas Jurčius, kuris pasidžiaugė piešinių konkurso organizatorių iniciatyva, o vaikams palinkėjo sveikos gyvensenos ne tik piešiniuose. Po vicemero sveikinimo žodžio buvo padėkota šio konkurso rėmėjams, t. y. Ingridos Gaudutienės individualiajai įmonei „Mozaika“, dovanų ir gėlių namams „Angelynas“, Žemaitijos televizijai ir A. Klišonio komercinei firmai „Inesa“.  Ta proga pasisakė vienas iš konkurso rėmėjų, Plungės rajono tarybos narys, A. Klišonio komercinės firmos „Inesa“ vadovas Audrius Klišonis. Pasidžiaugęs linksmais ir šviesiais vaikų piešiniais, A. Klišonis palinkėjo rūpintis savimi ir kurti sveiką aplinką. Visiems konkurso rėmėjams buvo įteikti padėkos raštai. Na, o prieš pat paskelbiant ir apdovanojant geriausių piešinių autorius, dar pasisakė ir laikinai Visuomenės sveikatos biuro direktoriaus pareigas einanti Daiva Zablockienė.

 

  

            Visi konkursui pateikti piešiniai komisijos buvo vertinami keturiose kategorijose –  ikimokyklinio amžiaus vaikų, 1-4,  5-8 ir 9-12 klasių mokinių, – iš kurių buvo atrinkta po tris geriausius. Tad šių piešinių autoriai ir buvo apdovanoti diplomais bei konkurso organizatorių ir rėmėjų įsteigtais prizais. Diplomus ir prizus organizatorių vardu įteikė Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Aldona Striaukienė ir Visuomenės sveikatos biuro laikinoji  direktorė D. Zablockienė.  Pačių mažiausiųjų grupėje visas prizines vietas laimėjo Plungės   lopšelio –darželio „Raudonkepuraitė“ auklėtiniai. Pirmoji vieta skirta Viktorijai Moždžer, antroji – Neilai Dinevičiūtei, trečioji – Majui Petrauskui. 1-4 klasių grupėje pirmą vietą pelnė Plungės Senamiesčio mokyklos 3 klasės mokinys Martynas Vilnius, antrą – tos pačios mokyklos taip pat 3 klasės mokinys Justas Ramanauskas, o trečioji vieta atiteko Plungės vyskupo M. Valančiaus pradinės mokyklos pirmokui Gyčiui Alčauskui.  5-8 klasių grupėje pirmą vietą laimėjo Plungės akademiko A. Jucio pagrindinės mokyklos aštuntokė  Indrė Maksimovaitė, antrą – Plungės Senamiesčio mokyklos septintokė Kamilė Šeršenytė, trečią – Plungės akademiko A. Jucio pagrindinės mokyklos aštuntokas Haroldas Rusteika.  9-12 klasių mokinių grupėje geriausiai įvertinta Plungės „Saulės“ gimnazijos 9 klasės mokinė Jonė Virbickaitė, konkursui pateikusi piešinį pavadinimu „Sveika vaikystė – sveika ateitis“. Antroji vieta skirta Plungės akademiko A. Jucio pagrindinės mokyklos devintokei Emai Plataunaitei, o trečioji vieta atiteko Plungės technologijų ir verslo mokyklos 11 klasės moksleivei Indrei Stonytei.  Visus piešinius šiuolaikinių technologijų pagalba buvo galima pamatyti Savivaldybės salėje sumontuotame baltajame ekrane bei mažesniuose televizorių ekranuose.

        

      Po apdovanojimų konkurso organizatoriai, jaunieji konkurso dalyviai ir jų mokytojai sustojo nusifotografuoti bendrai nuotraukai. Visiems buvo palinkėta geros vasaros ir… būti sveikiems bei laimingiems.

 

          Vaiko teisių apsaugos skyriaus informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.