Vaikų ir jaunimo bei suaugusiųjų šokių festivalis – konkursas „Tuo ritmu“ (renginio nuotraukos)

2018-04-25

 

 

Balandžio 20 – 21 d. Žemaičių Kalvarijos kultūros centre vyko tradicinis, kas antrus metus vykstantis, šokių festivalis- konkursas „Tuo ritmu“.

Penktadienį sugužėjo nemažas būrys, apie 180 šokėjėlių, į vaikų ir jaunimo šokių festivalį – konkursą, o šeštadienį visus kvietė suaugusiųjų šokių kolektyvų pasirodymai, kuriame dalyvavo apie 90 šokėjų iš Kelmės, Mažeikių, Telšių, Klaipėdos, Skuodo, Plungės rajonų miestų ir miestelių. Renginio dalyviai ir žiūrovai turėjo galimybę stebėti liaudies, pramoginius, šiuolaikinius, linijinius, disko stiliaus šokius. Pasirodymus vertino ir gražiausią konkurso „Tuo ritmu“ šokį rinko žiūrovai. Vaikų ir jaunimo šokių grupėje, „patinkometro“ pagalba, daugiausiai aplodismentų sulaukė ir konkurso taurę laimėjo Platelių meno mokyklos Alsėdžių skyriaus šokėjų grupė su šokiu „Not about angels“, vadovė Roma Kasteckaitė. Suaugusiųjų šokių grupėje daugiausia plojimų susilaukė Sedos kultūros centro šokių kolektyvo „Jurginas“, vadovė Vaida Danauskienė, šokis „Tu Lietuva“. Visi kiti kolektyvai buvo apdovanoti padėkos raštais.

 

Žemaičių Kalvarijos kultūros centro inf.

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Ilona
2022-01-11 15:10:57
Radome šokių pamokas vaikams , vaikams patinka, grįžta namo laimingi😊 esame išbandę kelias šokių pamokų vietas, tačiau ši palieka geriausią įspūdį.
This site is registered on wpml.org as a development site.