Už neteisėtą veiklą ir patalpų naudojimą – bauda

2013-01-23
         
           Miesto gyventojai tikriausiai prisimena  vietinėje spaudoje  neseniai išspausdintą straipsnį   apie plungiškių kaimynų – verslininko Jono Muralio bei Kazimieros ir Boleslovo Batavičių – nesutarimus. J. Muralis pyko, kad kaimynų nuomojamoje pokylių salėje, Gandingos gatvėje, verslininko teigimu, ne komercinės paskirties patalpose, be to, tyliojoje zonoje, po dešimtos valandos vakaro vyksta pokyliai, neleidžiantys jo šeimai miegoti.
           Plungės rajono savivaldybės administracijos Vietos ūkio ir turto skyriaus specialistas, išanalizavęs padėtį , 2012 m. rugsėjo 10 d. priėmė nutarimą skirti Boleslovui Batavičiui administracinę baudą.  Ji skirta už tai, kad asmuo,  nesilaikydamas Statybos į statymo 40 straipsnio 1 dalies 1 punkto reikalavimų, dalį gyvenamųjų patalpų naudojo ne pagal paskirtį , t. y. vykdė komercinę veiklą, teikdamas pokylių salės nuomos paslaugą, kuri nėra į registruota VĮ Registrų centro Telšių filiale.    
           2012 m. rugsėjo 19 dieną B. Batavičius padavė skundą Plungės rajono apylinkės teismui dėl minėto nutarimo panaikinimo. Teismas 2012 m. lapkričio 7 d. nutartimi perkvalifikavo padarytą administracinį teisės pažeidimą ir verslininką nubaudė  200 Lt bauda. Tada pilietis B. Batavičius apeliaciniu skundu kreipėsi į Klaipėdos apygardos teismą dėl Plungės rajono apylinkės teismo 2012 m. lapkričio 7 d. nutarties panaikinimo, tačiau ji liko nepakeista, apeliacinis skundas netenkintas. Todėl B. Batavičius skirtą 200 litų baudą privalės sumokėti. Taip bylinėjimosi procesas šioje byloje užbaigtas.
           Vietos ūkio ir turto skyriaus specialistai, Klaipėdos apygardos teismo vertinimu, administracinį teisės pažeidimą nustatė pagrį stai ir teisėtai.

 

Vietos ūkio ir turto skyriaus vedėja
Živilė Bieliauskienė

 
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.