UAB „Plungės vandenys“ tapo Lietuvos Respublikos Prezidento inicijuotos ir Specialiųjų tyrimų tarnybos organizuojamos iniciatyvos „Skaidrumo akademija“ dalyviu

2022-09-05
STT Skaidrumo akademija

2021 m. vasario 24 dieną UAB „Plungės vandenys“ tapo Lietuvos Respublikos Prezidento inicijuotos ir Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) organizuojamos iniciatyvos „Skaidrumo akademija“ dalyviu. Šiuo metu iš viso „Skaidrumo akademijos“ iniciatyvoje dalyvauja 48 organizacijos, kurios kartu su ekspertais kuria korupcijai atsparią aplinką.

Bendrovei išreiškusiai norą kurti korupcijai atsparią aplinką, pagal užpildytą klausimyną,  buvo nustatyta atsparumo korupcijai lygis,  įvertinta bendrovės antikorupcinė būklė ir pagal tai buvo  paskirtas  ekspertas-mentorius, kuris pasidalino savo sukaupta gerąją patirtimi ir žiniomis, suteikė rekomendacijas ir padėjo rasti geriausius sprendimus kuriant korupcijai atsparią aplinką mūsų bendrovėje.

2022 metų liepos mėnesį  buvo dar kartą įvertinti bendrovės rezultatai, kokia pažanga buvo padaryta per metus prisidedant prie korupcijai atsparios aplinkos kūrimo bendrovėje ir šalyje. Taigi 2021 metais atsparumo korupcijai lygis buvo 58% (vidutinis), o 2022 metais- 86% (aukštas).

„Skaidrumo akademijos“  iniciatyva  ženkliai pagerino rezultatus kuriant efektyvią antikorupcinę aplinką.

Daugiau informacijos >>

UAB „Plungės vandenys“ inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.