Turnyre “Už meilę moterims ir futbolui” plungiškės – antros

2018-05-29

Gegužės 25 d. Plungės dirbtinės dangos stadione vyko moterų futbolo turnyras “Už meilę moterims ir futbolui”,,Mero taurė 2018″. Turnyre dalyvavo 8 moterų komandos: 3 komandos iš Plungės ir 5 svečių komandos iš Utenos, Kauno, Telšių ir Mažeikių. Garbės svečiai buvo Mokolų “Černės” močiučių futbolo komanda iš Marijampolės. Renginys prasidėjo Plungės lopšelio-darželio ,,Rūtelė” pasirodymu ir mankšta. Susirinkusieji sirgaliai buvo pakviesti prisijungti prie mažųjų ir padaryti apšilimą kartu. Po linksmos mankštos, pajudėjus visiems kartu, pasirodymą ant dirbtinės dangos tęsė Plungės liaudiškų šokių studija ,,Suvartukas”. 

               Po įtemptų kovų susumavus rezultatus, paaiškėjo, kas užėmė prizines vietas. Trečią vietą užėmė Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro moterų komanda. Antrą vietą – Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro moterų komanda. O pergalę po baudinių išplėšė Žemaitijos sostinės ir mūsų kaimynai – Telšių ,,Džiugo” moterų komanda.
              Sveikinimus tarė, padėkas dovanojo ir medalius įteikė Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, VšĮ ,,Plungės futbolas” direktorė Diana Jonaitienė bei Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Daiva Zablockienė. 
            Dar kartą surengti moterų turnyrą pažadėjo pirmos vietos nugalėtojos, pabrėždamos, kad turnyrą surengs ant tikros žolės.

 

„Plungės futbolas” inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.