„Turizmo sėkmingiausiųjų“ vėtrungė – viešbučiui „Oginski Hotel“

2024-02-01

Penktadienį Vilniuje, parodų ir kongresų centre ,,Litexpo”, startavo kasmetinė tarptautinė turizmo paroda „Adventur 2024“. Tris dienas trunkantis reginys pradėtas tradiciškai – reikšmingiausiais turizmo srities apdovanojimais „Turizmo sėkmingiausieji“. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad tarp apdovanotųjų – ir plungiškiai.

Parodą atidarė ir į ją susirinkusius turizmo sektoriaus atstovus pasveikino Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė, pasidžiaugusi tuo, kad Lietuvos turizmas atsigauna – 2023 metais vien per pirmuosius dešimt mėnesių Lietuvos apgyvendinimo įstaigose apsistojo 3,3 mln. turistų. Ir tai tikrai puikus rodiklis.

Pradėjus „Turizmo sėkmingiausiųjų“ apdovanojimų ceremoniją, tarp vienos iš nominacijų laimėtojų paminėtas prieš dvejus metus Plungėje, šalia Babrungo krioklio, įsikūręs viešbutis „Oginski Hotel“ – jis pripažintas sėkmingiausia apgyvendinimo paslaugas teikiančia įstaiga Lietuvoje. Atsiimti nominacijos buvo pakviestas viešbučio vadovas Mantas Ramanauskas, jį sveikino Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis ir Plungės turizmo informacijos centro direktorė Sandra Kasmauskienė.

Plungės kraštas paminėtas ir teikiant dar vieną nominaciją: sėkmingiausiu 2023 m. turizmo projektu, garsinančiu Lietuvą užsienyje, pripažintas projektas „Miško takas“, prie kurio įgyvendinimo reikšmingai prisidėjo ir Žemaitijos nacionalinis parkas bei jo direktorius Ramūnas Lydis.

Verta paminėti, kad pažymėtu 747 km taku, kurio dalis driekiasi ir per Žemaitijos nacionalinį parką,  per 36–38 dienas galima pereiti visą Lietuvą, aplankant gražiausius Lietuvos gamtos kampelius, apsistojant kaimo turizmo sodybose. Europos žygeivių takus sertifikuojanti European Ramblers Association šiam takui suteikė europinį E11 numerį, tokiu būdu Lietuvos žygeivių takai tapo Europos takų dalimi!

Parodos atidarymo metu buvo paskelbti ir apdovanoti šie „Turizmo sėkmingiausieji“:

„Adventur 2024“ parodoje savo stendą turi ir Plungė, joje – Plungės rajono savivaldybės, Plungės turizmo informacijos centro, kaimo turizmo sodybų, viešbučių, Lietuvos sakalininkų atstovai. Kitame stende – Lietuvos saugomų teritorijų atstovai, tarp kurių – ir Žemaitijos nacionalinis parkas.

SVEIKINAME laimėtojus ir sėkmės ADVENTUR‘e!

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.