Turiningos Plungės vaikų globos namų auklėtinių rudens atostogos

2016-11-10


       Rudens atostogas Plungės vaikų globos namų auklėtiniai praleido turiningai. Atostogų savaitę pradėjo artimųjų kapų tvarkymu. Lapkričio 2 d. 11 vaikų vyko į Klaipėdos „Akropolio“ ledo areną, kur patyrė daug džiugių akimirkų, pagerino čiuožimo įgūdžius. Vakare namuose vyko „Moliūgų šventė“. Vaikai patys gamino įvairius patiekalus iš moliūgų, mokėsi pjaustyti žibintus.

       Lapkričio 3 d. vyko į Šiaulių „Aušros“ muziejų, kuriame vyko dvi edukacinės projekto „Odos meistrai: amatas, verslas, menas“ programos. Užsiėmimo metu vaikai buvo supažindinti su odos apdirbimo istorija, turėjo galimybę pasidaryti po odinį raktų pakabuką, iš dalių surinkti pasirinktos rūšies avalynę, pagal formą nusipiešti savo „svajonių batą“. Popiet vaikai pasitikrino žinias viktorinoje apie Lietuvą, tvarkėsi savo aplinką.

       Lapkričio 4 d. Plungės vaikų globos namai pakvipo pyragais. Visa bendruomenė paminėjo „Pyragų dieną“. Tiek šeimynos vaikai, tiek darbuotojai kepė įvairių skonių ir formų skanumynus, o vėliau prie arbatos draugiškai vaišinosi ir aptarė pyragų gamybos receptus.

 

Plungės vaikų globos namai

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.