Turininga mokslo metus vainikuojanti šventė

2016-05-31


 

     Gražiausiais pavasario žiedais, švytinčiomis šypsenomis ir šventišku džiugesiu gegužės 26-osios  pavakarę pasipuošė Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla. Vyko iškilminga mokslo metų užbaigimo šventė, vainikuojanti nuveiktus besibaigiančių mokslo metų darbus, apibendrinanti pasiekimus ir palydinti į gyvenimą visą būrį Muzikos, Dailės ir Choreografijos skyrių absolventų. Susirinkusius svečius ir mokyklos bendruomenę pasveikino mokyklos direktorė Rita Urniežienė, 2015- 2016 m. m. meno mokyklos pasiekimus apžvelgė direktorės pavaduotoja Dalia Stasikėlienė.

     Pasidžiaugti yra kuo. 2015-2016 m. m. mokykla sėkmingai organizavo ugdymo procesą, pradėjo įgyvendinti naujas ugdymo programas, plėtojo turiningą koncertinę ir projektinę veiklą, na, o pasiekimų ir laimėjimų skaičiai – išties įspūdingi. Net septyniolika solistų ir meno kolektyvų tapo tarptautinių, devyniolika –  respublikinių, trisdešimt – zoninių ir regioninių konkursų laureatais ir diplomantais.

     Aukštų pasiekimų pelniusius meno mokyklos mokinius, juos ruošusius mokytojus ir koncertmeisterius padėkos raštais ir gėlėmis apdovanojo į mokslo metų užbaigimo šventę atvykęs Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis bei Kultūros ir sporto  skyriaus vedėja Vida Saukalienė.

     Šiais mokslo metais meno mokyklą baigė 42 Muzikos, Dailės ir Choreografijos skyrių absolventai. Jiems įteikti meno mokyklos baigimo pažymėjimai, patvirtinantys, kad mokiniai baigė pagrindinio ugdymo programą, įgijo muzikos, dailės, šokio ir  bendrąsias kompetencijas, reikalingas visapusiškam ir pilnaverčiam dalyvavimui šiuolaikiniame kultūriniame gyvenime, pasiekė tam tikro lygmens meninę brandą,  būtiną pasirenkant meninės krypties profesiją, ir yra įvertinti iš visų dėstomų dalykų. Su meno mokykla šiais metais atsisveikino ir vienuolika išplėstinio ugdymo programą bei šeši jaunimo meninės raiškos programą baigę mokiniai. Prie 52-os absolventų laidos pasodinto medelio, šalia mokyklos augančiame ir žaliuojančiame parke, iš mokyklą baigiančių jaunuolių rankų į dangų pakilo 42 balti balionai, simbolizuojantys skrydį į gyvenimą ir jaunatvišką polėkį. Iškilminga šventė užsibaigė šventišku,  įspūdingu absolventų koncertu.

Dalia Stasikėlienė,
Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui
 
Romualdo Lukošiaus nuotraukose Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mokslo metų užbaigimo šventės akimirkos
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.