Trys bronzos medaliai – iš Šakiuose vykusių pirmenybių

2014-10-31

Spalio 28-29 dienomis Šakiuose vyko Lietuvos mokinių dziudo imtynių pirmenybės. Varžybose dalyvavo 367 dziudo imtynininkai iš Plungės, Telšių, Šilutės, Vilniaus, Biržų, Kazlų Rūdos, Gargždų, Kėdainių, Klaipėdos, Kauno, Elektrėnų, Ukmergės, Skuodo, Pasvalio, Rokiškio, Šiaulių, Jonavos, Trakų, Jurbarko, Alytaus, Panevėžio, Marijampolės, Šiaulių ir Šakių.

Jaunučių grupėje (2000-2002 m. gim.) geriausiai pasirodė Jokūbas Vaišnoras ir Deividas Miknius. Svorio kategorijoje iki 46 kilogramų Jokūbas Vaišnoras nugalėjo imtynininkus iš Jonavos ir Vilniaus, o kovoje dėl patekimo į finalą nusileido kauniškiui Lukui Volfsonui. Pralaimėjęs šią dvikovą, plungiškis toliau tęsė kovą dėl trečios vietos su imtynininku iš sostinės Danieliu Kežum. Jokūbas Vaišnoras nugalėjo varžovą ir užėmė trečią vietą.

Svorio kategorijoje iki 60 kg Deividas Miknius kovojo keturias kovas. Jų metu patyręs du pralaimėjimus ir iškovojęs dvi pergales, užėmė penktą vietą.

Jaunių grupėje (1998-2000 m. gim.) šauniai pasirodė Plungės sporto ir rekreacijos centro dziudo imtynininkės Saulė Anužytė ir Austėja Pronskutė. Abi plungiškės svorio kategorijoje virš 70 kilogramų užėmė trečiąsias vietas.

Penktą vietą jaunių grupėje užėmė Nojus Kuzavas, kuris rungėsi svorio kategorijoje iki 81 kilogramo. Šiose pirmenybėse Nojui teko kovoti prieš šilutiškį Arną Šikšnį, kuriam prieš dvi savaites vykusiose Lietuvos jaunučių dziudo finalinėse žaidynėse buvo pralaimėjęs kovą dėl pirmos vietos. Šį kartą dvikovą laimėjo plungiškis.

Varžybų prizininkai buvo apdovanoti diplomais ir medaliais. Plungės SRC imtynininkus šioms varžyboms paruošė dziudo treneris Antanas Kasteckas.

Austėja Pronskutė ir Saulė Anužytė su treneriu Antanu Kastecku

Jokūbas Vaišnoras 

 

Plungės SRC inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.