Tryliktą kartą Plungės kultūros centre – edukacinis projektas „Mes esame vienodi, mes norime būti kartu“

2014-11-30


 

 

 

 

            Gruodžio 6 d. Plungės kultūros centras jau tryliktą kartą kviečia į edukacinį projektą „Mes esame vienodi, mes norime būti kartu”, kuris draugėn  suburia Žemaitijos regiono negalią turinčius ir sveikus vaikus bei jaunimą bendrai kūrybai, meninei edukacijai, bendravimui, bendradarbiavimui, unikalių meninių programų parengimui.

            Šio projekto baigiamieji renginiai šiais metais tradiciškai prasidės nuo 12 val. Kultūros centro fojė. Čia  vyks kalėdinė mugė, kurioje bus galima įsigyti nuo rankų darbo žaislų, vilnonių kojinių iki kalėdinių dekoracijų. Po mugės, 14 val., Kultūros centro didžiojoje  žiūrovų salėje vyks koncertas, kuriame dalyvaus gausus būrys šokėjų, dainininkų, muzikų ir aktorių iš Plungės, Klaipėdos, Rietavo, Telšių ir Gargždų. Jungtiniai sveikų ir negalią turinčių vaikų pasirodymai abejingų nepaliks, nes tiek vaikai, tiek jų mokytojai ir šio projekto režisieriai Sigita ir Romas Matuliai jau ne vieną mėnesį kūrybingai, su dideliu entuziazmu dirba, kad gruodžio 6 d. plungiškiai ir miesto svečiai pamatytų išskirtinį reginį ir dar kartą įsitikintų, kad mes visi esame vienodi, galime ir norime būti kartu.

             Spalvingame ir linksmame koncerte pamatysime Plungės specialiojo ugdymo centro sutrikusio intelekto vaikų vokalinio ansamblio  „Dainorėliai“ ir Plungės M. Oginskio meno mokyklos 4, 5, 6 klasių pianisčių  bendrą pasirodymą; Plungės socialinių paslaugų centro neįgaliojo jaunimo ir Kulių kultūros centro Stalgėnų filialo dainavimo studijos numerius; sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos  „Rietavo viltis“, Plungės kultūros centro vokalinės grupės  „Hello“, Medingėnų jaunimo vokalinio ansamblio bei Rietavo M. K. Oginskio meno mokyklos Dailės skyriaus moksleivių jungtinį pasirodymą ir kitus koncertinius numerius. Koncerto svečias – vienas ryškiausių jaunųjų estrados atlikėjų Ilja Aksionovas, kuris atliks ne tik visų pamėgtas dainas, bet ir finalinį kūrinį kartu su visais projekto dalyviais.  Šiais metais prie projekto  prisidės ir Klaipėdos universiteto Menų fakulteto Teatro katedros studentai.

             Susitikime Plungės kultūros centre gruodžio 6 d., pabūkime kartu, pasisemkime teigiamų emocijų ir pradėkime jaukų ir šiltą gražiausių metų švenčių laukimo laikotarpį.

             Renginys nemokamas. Projektą iš dalies finansavo LR kultūros ministerija, projektą remia Plungės „Rotary“ klubas.

 

 

 

Plungės kultūros centro informacija

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.