Treneris pasveikintas jubiliejaus proga

2018-11-21

Lapkričio 15-ą Plungės rajono savivaldybėje surengta graži ceremonija – 70-mečio proga pasveikintas buvęs ilgametis Plungės sporto mokyklos direktorius, nepailstantis futbolo entuziastas,  treneris Romaldas Kerpa.

Jubiliejų švenčiantis R. Kerpa buvo pakviestas į Plungės rajono savivaldybę, kur jo laukė gausus sveikintojų būrys: meras Audrius Klišonis, Sporto ir rekreacijos centro direktorius Alvydas Viršilas, Telšių apskrities futbolo federacijos prezidentas Mindaugas Bondauskis, buvę auklėtiniai, kolegos, bičiuliai.

Sveikindamas trenerį, A. Klišonis sakė: „Visi mes einam per gyvenimą ir tik po kurio laiko pamatom, ar palikom savo pėdsakus, ar jie išdilo. Tu, Romaldai, palikai ne pėdsakus, o taką, kuriuo eina visas būrys tavo ugdytinių, tapusių treneriais, kūno kultūros mokytojais, profesionaliais žaidėjais.“

Telšių apskrities futbolo federacijos prezidentas M. Bondauskis treneriui dėkojo už ilgametį darbą, iniciatyvas ir energiją bei perdavė jam ne tik Lietuvos futbolo federacijos prezidento Tomo Danilevičiaus sveikinimus, bet ir padėką bei 3-iojo laipsnio ordiną, kuris R. Kerpai skirtas už nuopelnus futbolui.

Trenerį sveikino buvę jo ugdytiniai Irmantas Balinskas, Gintas Bakas, Sigitas Šlyžius, Romas Valužis, Vaclovas Ruibys, Henrikas Urbonas, Genadijus Glikmanas, Alvydas Viršilas. Netrūko ir draugų, su kuriais nuo jaunystės vienija meilė tai pačiai sporto šakai – futbolui, – jubiliatui ranką spaudė ir gėles teikė Vladimiras Kotovas, Vinancas Barauskas, Viktoras Vaitkus. „Treneriai yra tiesiog treneriai ir treneriai iš didžiosios raidės. Jūs būtent toks. Buvot man ne tik treneris, bet ir lyg antras tėvas. Jūsų dėka futbolo kartelė Plungėje buvo pakelta į tokį lygį, kad kiti galėjo tik pavydėti“, – sakė A. Viršilas. Jam antrino G. Glikmanas: „O man Romaldas – ne tik treneris, bet ir kolega, draugas. Pasekiau tavo pėdomis ir manau, kad esu kažkuo į tave panašus – vis išlenda kažkada uždėtas antspaudas“, – kreipdamasis į sukaktuvininką, juokavo G. Glikmanas.

R. Kerpos darbo stažas – 51 metai. Nuo 1970-ųjų jis 12 metų dirbo Plungės sporto mokyklos treneriu, paskui 24-erius metus – šios mokyklos direktoriumi. Vėliau dar 12 metų – kūno kultūros mokytoju Plungės technologijų ir verslo mokykloje. Per ilgametį pedagoginį darbą jis išugdė gausų būrį ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje žinomų futbolininkų: Arvydą Česnauską, Vaclovą Jurkų, Vytautą Grauslį, Henriką Urboną, Vytautą Navicką, Regimantą Martinkų, Gintą Baką, Gediminą Kontautą, Aurimą Malakauską, Tomą Daumantą, Eriką Zaborą, Tomąą Dombrauskį ir kitus. Ne vienas jo auklėtinis taip pat tapo treneriu, kūno kultūros mokytoju.

 Sauliaus Narkaus nuotraukos

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.