Trečioji „Žiogų” pergalė

2011-05-01

 Lietuvos aukščiausios lygos jaunių futbolo čempionate praėjusį šeštadienį   sužaistos antrojo rato trečiojo turo rungtynės. Plungės „Žiogeliai“  namuose egzaminavo Å iaulių futbolo akademijos auklėtinius. Tik pačioje rungtynių pradžioje šiauliečiai sugebėjo rimčiau pasipriešinti šeimininkams.  Jau pirmos „Žiogelių“ atakos metu puikia proga pasiekti į vartį nepasinaudojo Liutauras Rimkus ir Erikas Å imkus. Å iek tiek vėliau Erikas „ištaisė savo klaidą“ ir pasiuntė kamuolį į tuščius varžovų vatus – 1:0. 18 rungtynių minutę reto grožio į varčiu nudžiugino Audrius Laučys. Jo, maždaug iš 25 m atstumo,  labai stipriai smūgiuotas kamuolys  į skriejo į viršutinį vartų kamputį . Vartininkas buvo bejėgis – jam liko tik akimis palydėti kamuolį . Po šio į varčio „Žiogeliai“ pajuto dar didesnį pasitikėjimą savo jėgomis ir demonstarvo puikų žaidimą. Puikiai rungtyniavo visa komanda, sukūrusi daug gražių momentų prie varžovų vartų. Antrajame kėlinyje dar vienas tolimas Audriaus smūgis užklupo nepasiruošusį varžovų vartininką, ir rezultatas tapo 3:0. Rungtynėms baigiantis komandos draugų sukurta puikia proga dar kartą pasinaudojo Erikas Å imkus, pelnydamas savo antrąjį į vartį ir padėdamas galutinį tašką šiose rungtynėse – 4:0.
       Principinėje kitų lyderių dvikovoje Vilniaus „Žalgiris – Griunvaldas“ rezultatu 2:0 į veikė Kauno „FM – Tauras“ ir išlieka antroje vietoje. Marijampolės „Sūduva“ rezultatu 5:1 nugalėjo Panevėžio FA futbolininkus. 
       Kitas rungynes „Žiogeliai“  žais išvykoje: gegužės 7 d. Panevėžyje jie kovos prieš vietos futbolo akademijos auklėtinius. Pirmojo rato dvikova Plungėje baigėsi taikiai – 3:3. .

 

FK „Žiogeliai“ informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.