Trakų ežeras atnešė didžiulę sėkmę Plungės sporto ir rekreacijos centro irkluotojams

2019-05-30

Gegužės 22-24 d. Trakuose vyko Lietuvos baidarių ir kanojų jaunių ir jaunimo čempionatas, kuriame dėl aukščiausių apdovanojimų sėkmingai varžėsi Plungės sporto ir rekreacijos centro irkluotojai.

Sportininkai varžėsi 200 m, 500 m ir 1000 m distancijose vienvietėmis, dvivietėmis ir keturvietėmis baidarėmis bei kanojomis.

Itin sėkmingai pasirodė Greta Gadeikytė ir Ugnė Sabaliauskaitė, iškovojusios po penkis aukso medalius. Jos nugalėjo 1000 m ir 200 m nuotoliuose, irkluodamos dvivietę baidarę, o irkluodamos keturvietę drauge su Panevėžio irkluotojomis nugalėjo 200 m, 500 m ir 1000 m distancijose. Dar tris sidabro medalius Greta pelnė, irkluodama vienvietę baidarę. Mantas Jurgutis, irklavęs keturvietę baidarę su Panevėžio ir Klaipėdos irkluotojais, iškovojo bronzos medalį.

Nuo baidarininkų neatsiliko ir kanojininkai. Tris aukso medalius laimėjo Mantas Gadeikis, irkluodamas dvivietę kanoją su porininku iš Elektrėnų, o irkluodamas vienvietę kanoją iškovojo bronzą 500 m nuotolyje. Puikų komandinį darbą pademonstravo Mantas Gadeikis, Lukas Gudijus, Mantas Skarulskis, Edvinas Šakinis, Simonas Aleliūnas ir iškovojo tris bronzos medalius 200 m, 500 m ir 1000 m nuotoliuose, irkluodami keturvietę kanoją. 

 

Plungės SRC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.