Tradicinė popietė vaikus globojančioms šeimoms

2014-06-16

              2014 m. birželio 9 d. Vaiko teisių apsaugos skyrius kartu su Globėjų ir įtėvių rengimo projekto atestuotais socialiniais darbuotojais surengė tradicinę popietę „Pasidalykim namų šiluma“ vaikus globojančioms šeimoms. Susitikimas vyko Plungės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

              Šių metų renginiui pasirinkta aktuali tema – „Vaiko elgesio ir  mokymosi problemos. Pagalbos galimybės“. Renginio dalyviams daug įdomių ir naudingų žinių suteikė Plungės pedagoginės psichologinės tarnybos direktorė Jūratė Karalienė, atestuota socialinė darbuotoja Jolanta Zaburienė, Plungės vaikų globos namų specialioji pedagogė Aušra Vyšniauskienė. Savo patirtimi, kaip sekasi įveikti kylančius sunkumus, dalijosi ir patys vaikų globėjai.

               Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Daina Martišienė, Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Aldona Striaukienė nuoširdžiai padėkojo globojančioms vaikus šeimoms už jų nelengvą darbą ir atsidavimą.  

              Po renginio jo dalyviams Plungės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Violeta Skierienė surengė ekskursiją po istorinį bibliotekos pastatą ir įdomiai papasakojo apie bibliotekos veiklą.

 

    Vaiko teisių apsaugos skyriaus inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.