Tinklinio pirmenybių B grupės komandų kovos baigėsi

2013-02-13
Grumbliai
Alsėdžiai
Vakarų baldai

 

 

     Vasario 9-ą baigėsi 2013 m. Plungės rajono tinklinio pirmenybių B grupės (kaimiškųjų bendruomenių ir mažai tinklinį žaidusių komandų) varžybos. Nors meistriškumas nebuvo svarbiausias vertinimo kriterijus, 7 komandų kovos vyko audringai nuo pirmų teisėjų švilpukų.

     Pajėgiausia šiame rajono tinklinio pirmenybių etape buvo Grumblių bendruomenės „Varnakalnis“ komanda, nugalėjusi visus varžovus. Dar 2012 m. rajono pirmenybėse sukaupta patirtis grumbliškliams buvo naudinga. Antroji liko Alsėdžių komanda, kurią sudarė pedagogai, pralaimėjusi tik pirmenybių nugalėtojams. Trečią vietą užėmė naujai susibūrusi „Vakarų baldų“ komanda, ketvirtą – Milašaičių jaunimas.
    
     Galutinė komandų rikiuotė B grupėje:
     1 vieta – „Varnakalnis“, Grumbliai.
     2 vieta – Alsėdžiai.
     3 vieta – „Vakarų baldai“.
     4 vieta – Milašaičių jaunimas.
     5 vieta – „Pėivelė“.
     6 vieta – „Plungės Jonis“.
     7 vieta – „Baudėjas“.
    
     Nugalėtojus ir prizininkus sveikino ir apdovanojimus įteikė varžybų vyr. teisėjas Aloyzas Damulis bei Plungės miesto seniūnas Gintaras Domarkas. Dėkota visoms komandoms, jų aistruoliams. B grupės komandos buvo pakviestos toliau dalyvauti rajono pirmenybėse ir registruotis stipresnėje A grupėje. Paaiškėjo, kad keturios B grupės komandos prisijungia prie A grupės komandų šešeto.

     Įvyko ir pirmosios A grupės rungtynės. Pirmasis susitikimas parodė, kad šioje grupėje varžytis tikrai nebus lengva: po beveik 2 valandas trukusios kovos policininkų komanda „Ekipa“ 2:3 pralaimėjo „Vakarų baldams“. Nelengvai pergalę iš policininkų rankų išplėšė ir „Versmės“ komanda: nors „Versmės“ tinklininkai laimėjo 3:0, varžybos buvo įtemptos, o pirmasis setas žaistas su pratęsimu.

     Kitos rajono tinklinio pirmenybių rungtynės – vasario 17 d., 11 val., Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos sporto salėje.

     Kviečiame pažiūrėti gražių tinklinio rungtynių.
     

OK “Versmė“ informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.