Tinklinio pirmenybėse triumfavo „Versmės“ vyrai

2015-04-29


          Praėjusį savaitgalį baigėsi kovą prasidėjusi tinklinio šventė – Plungės rajono A lygos tinklinio pirmenybės, į kurias kvietė Plungės sporto klubas „Versmė“. Visą mėnesį trukusiose atkakliose tinklininkų kovose emocijų netrūko nei patiems žaidėjams, nei jų palaikyti atėjusiems sirgaliams. Visos komandos – panašaus pajėgumo, tad prognozuoti, kas taps laimėtojais, buvo nelengva. Tai paaiškėjo sekmadienį –  pirmenybių čempionais tapo „Versmės“ vyrai, aikštelėje atidavę visas jėgas ir savo sėkme tikėję iki paskutiniųjų varžybų akimirkų.

          Plungės rajono tinklinio pirmenybės buvo atvirosios, tad jose galėjo dalyvauti šio sporto mėgėjų ir iš kitų rajonų. Į tinklinio kovą stojo net vienuolika komandų, tarp kurių buvo  ir rietaviškių, telšiškių bei mažeikiečių. Kad ir kaip atkakliai kovėsi svečiai, pirmenybių taurė liko Plungėje – ji atiteko „Versmei”“(Mindaugas Laurinaitis, Gintaras Domarkas, Aloyzas Damulis, Raimondas Laurinaitis, Aistis Normontas, Mindaugas Petrauskas, Marius Gailius, Julius Simanauskas ir Lukas Vaitkus). Tam, kad taptų čempione, „Versmė“ žūtbūt turėjo laimėti abi paskutiniąsias rungtynes su „Ciongu“ ir „Vikingais“. Lengva nebuvo – abiem atvejais minėtoms komandoms prireikė net penkių setų. Po daug nervų ir jėgų pareikalavusių atkaklių  kovų paaiškėjo, kad šiemet Plungės rajono pirmenybių taurė sublizgės „Versmės“ tinklininkų rankose.  Vicečempionais tapo telšiškiai, o trečią vietą iškovojo Rietavo tinklinio klubas „Smūgis“. Prizininkėms atiteko taurės ir medaliai.

          Pasibaigus varžyboms,  apdovanotos ne tik geriausios komandos, bet ir išrinkti kiekvienos jų geriausieji žaidėjai.  „Versmės“ tinklininkų gretose geriausiuoju pripažintas Mindaugas Laurinaitis, „Vikingų“ komandoje – Gintaras Antanaitis, „Ciongo“ – Egidijus Šukys, „Milašaičių verslo“ – Saulius Pukinskis, „Plungės lagūnos“ – Raimondas Venskus,  „Pėivelės” – Kęstutis Stonkus. Tarp mažeikiečių  „sublizgėjo” Vytautas Baranauskas, tarp telšiškių – Justas Laurinavičius, Rietavo „Smūgio” geriausias žaidėjas – Mantas Vištartas, „Milašaičių jaunimo“ – Valentas Mitkus, „Rietavo senjorų“ – Romas Mikalauskas.

          Varžybų organizatoriai džiaugėsi, kad nepasididžiavo ir pirmenybėse dalyvavo komandų iš kaimyninių rajonų, spaudė rankas geriausiesiems, dėkojo visiems dalyviams ir žadėjo į tinklinio šventę pakviesti ir kitąmet.

 

„Versmės” klubo informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.