Tikrinta, kaip vairuotojai laikosi Kelių eismo taisyklių reikalavimų nestatyti automobilių neleistinose ar neįgaliųjų transportui skirtose vietose

2017-11-08

 

Lapkričio 6-ąją tikrinant, kaip vairuotojai laikosi Kelių eismo taisyklių reikalavimų nestatyti automobilių neleistinose ar neį galiųjų transportui skirtose vietose, Savivaldybės administracijos Juridinio ir personalo administravimo skyriaus viešosios tvarkos specialistai pastebėjo, kad prie prekybos centro „Jurkėnė“ į neį galiųjų transportui skirtą vietą  atvyko ir automobilį pasistatė galimai neblaivus vairuotojas. Buvo iškviesti policijos pareigūnai, kurie nustatė, kad vairuotojas yra  neblaivus. Alkoholio matuoklis parodė 0,5 promilės. Vairuotojas policijos pareigūnams sakė, kad buvo gėręs alaus. Patikrinimo metu nustatytas dar vienas vairuotojas, kuris automobilį buvo pastatęs  neį galiųjų transportui skirtoje vietoje.  

Šiais metais nustatyta jau 14  pažeidėjų, kurie stato transporto priemones neleistinose vietose.

Primename, kad pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 417 straipsnio 2 dalį – „Sustojimas ir stovėjimas vietose, kuriose pagal Kelių eismo taisykles draudžiama sustoti ir stovėti, sustojimas ir stovėjimas nesilaikant kelio ženklų ir ženklinimo reikalavimų, važiavimo tvarkos gyvenamosiose zonose ir kiemuose pažeidimas“ – vairuotojams užtraukia baudą nuo trisdešimties iki devyniasdešimties eurų.

 

Savivaldybės inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.