Tiesioginė diskusija: tipiniai būsto atnaujinimo projektai

2012-11-08
Gyvenate daugiabučiame name, kuris kartotinis kaimynų namui? Norite pasirengti būsto renovacijai greičiau ir pigiau? Pasvarstykite galimybę Jūsų namui pritaikyti tipinį atnaujinimo (modernizavimo) projektą. Å iuo metu Lietuvoje patvirtinta daugiau kaip 15 tokių projektų, kuriuos galite rasti čia – tipiniai projektai. Tai puikus atskaitos taškas planuojantiems atnaujinti būstą gyventojams – tipiniai projektai leidžia atlikti pradinę analizę, į vertinti – kokių priemonių reikia namui atnaujinti, kiek tai kainuos.

 

Tipiniai projektai žymiai sumažintų daugiabučių namų atnaujinimo techninės dokumentacijos parengimo kompensacijos kaštus ir valstybiniu požiūriu. Tipiniai atnaujinimo (modernizavimo) projektai dar tik pradeda savo gyvenimą Lietuvoje, tad kviečiame stebėti diskusiją apie tokių projektų naudą ir raidą.
Lapkričio 9 d. 10-11 val. kviečiame stebėti diskusijos tiesioginę transliaciją ir užduoti su tema susijusius Jums rūpimus klausimus el. paštu klausimai@ideaprima.lt arba programos Skype pagalba susiradę vartotoją:busto_atnaujinimas.
Transliaciją galėsite stebėti šioje nuorodoje: Tiesioginė transliacija
Diskusijoje dalyvauja:

Daugiau informacijos apie Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą (JESSICA) – nemokama telefono linija 8 800 200 12.

 
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.