„Tie, kurie atėjote, esate mano širdis ir siela. Kol jūs esate, gyvenu ir aš“

2014-12-16

       Šeštadienį į netradicinį sveikatingumo ir sporto renginį plungiškius pakvietė Reginos Šilenskienės sporto centras ir Plungės rajono savivaldybė. Šventė, pavadinta gana intriguojančiu pavadinimu „Pasiruošk valgymo maratonui“, sutraukė nemažą būrį sportuojančiųjų ar prijaučiančiųjų sportui. Į nemokamą renginį žmonės ėjo vieni ir su šeimomis, mamos vedėsi dukras, tėčiai – sūnus...

      Pasveikinti susirinkusiųjų atvyko ne tik Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro, parduotuvės „AivaShop.lt“ atstovai, bet ir meras Audrius Klišonis. Sporto šventę vedė Gintautas Vaitkevičius. Kiekvienas svečias turėjo ką pasakyti ar parodyti plungiškiams, tad pirmasis sveikinimo žodį tarė Savivaldybės vadovas ir už tai, kad prisideda prie gyventojų sveikatinimo, dovanas – kvietimus į masažo seansus – įteikė R. Šilenskienės sporto centro treneriams Mariui Rudžiui, Simonai Šilenskytei, Vidai Šimkutei, kineziterapeutei Dovilei Krasauskytei, sporto klubo „Sportesa“ trenerei iš Telšių Jolitai Stanevičienei.

      Prieš paskelbdama renginio pradžią, organizatorė R. Šilenskienė pasidžiaugė gausiu būriu atvykusiųjų ir palinkėjo visiems sveikatos ir ištvermės. „Tie, kurie atėjote, esate mano širdis ir siela. Kol jūs esate, gyvenu ir aš“, – džiaugėsi ji.

      Kas ryžosi šeštadienio popietę praleisti ne ant sofos namuose, o nueiti į „Žemaitijos suvenyro“ sporto salę, tikrai nesigailėjo. Čia kiekvienas galėjo pamatyti ir išbandyti trenerių siūlomus užsiėmimus, dalyvauti bendroje „Aero dance – Easy style“ treniruotėje, pašokti zumbą. „Aivashop.lt“ parduotuvės atstovai plungiškiams parodė ir apibūdino laisvalaikio bei sporto prekes. Nemažai dėmesio sulaukė ir Visuomenės sveikatos biuro pasiūlymas atlikti kūno kompozicijos analizę.

      Na, o kas nenorėjo, gal nedrįso sportuoti, pasiklausė Vidmanto Lūžos paruoštų gitaristų grojamos muzikos, pasigrožėjo Romos Kasteckaitės parengtų vaikų ir Gabrielės Raudytės šokiais. Dar kiti žiūrėjo kultūristo Dovydo Padgurskio pasirodymą. Vyrai buvo kviečiami registruotis štangos stūmimo rungčiai.

      Kadangi renginys vadinosi „Pasiruošk valgymo maratonui“, daugeliui jo pavadinimas buvo nesuprantamas. Kaip paaiškino R. Šilenskienė, mintis surengti tokią sporto šventę prieš Kalėdas kilo neatsitiktinai. Anot jos, artėjant gražiausioms metų šventėms, reikia apvalyti ne tik namus, nuraminti sielą, bet ir kūną. „Mūsų mintis buvo, kad Kalėdas sutiktume kupini energijos, gerų emocijų ir išsivalę kūną“, – kalbėjo organizatorė.

      Nors Plungėje toks renginys vyko pirmą kartą, tačiau žmonės buvo patenkinti ir patyliukais svarstė, kad tai galėtų būti graži prieškalėdinė tradicija. R. Šilenskienė sakė neatmetanti tokios galimybės. Taigi drąsiai galime sakyti, kad pirmas blynas šiuo atveju neprisvilo.

Informacija parengta pagal laikraščio „Plungė“ korespondentės Jolantos Vasiliauskienės medžiagą

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.