Tęsiasi tradicinis Plungės rajono įmonių boulingo turnyras

2014-11-18
PORTO
Merija
Plungės šaltis
Plungės Jonis II
Pieno gėlė


           

            Jau šeštus metus „Porto“ pramogų centre vykstančio įmonių boulingo turnyro populiarumas auga kaip ant mielių: į šiemetines varžybas užsiregistravo net 70 komandų! Smagu, kad į itin daug aistrų Plungėje keliantį turnyrą įsitraukia ir kiti miestai. Šiais metais jėgas prie boulingo takelių panoro išbandyti net aštuonios komandos iš Telšių.

            Galima pašmaikštauti, kad boulingo „virusas“ vis labiau plinta, skatindamas žaidėjų azartą, kaitindamas jų aistras ne tik per turnyrą, bet ir po jo. Juk komandos stebi ir analizuoja priešininkų žaidimą, ieško taktinių ir strateginių sprendimų, kaip kuo geriau sužaisti, kaip prisivilioti pergalę. O jeigu dar įsiterpia audringos sirgalių emocijos, „Porto“ tampa susitikimo vieta, kurios, kaip juokauja šio žaidimo aistruoliai, pakeisti negalima! Drąsiai galime teigti, kad boulingas Plungėje kopia į profesionalų lygos aukštumas.

            Be abejo, dalyvių meistriškumas yra nevienodo lygio, nes vieni treniruotėms skiria daugiau laiko ir pastangų, kiti susitinka tik linksmai kartu praleisti kelias valandas. Tam, kad jėgos turnyre būtų lygesnės, jau trečius metus pagal pajėgumą išskiriamos dvi lygos – A ir B.
A lygoje savo įmonėms atstovauja 22 komandos: Policijos komisariatas, Plungės rajono apylinkės prokuratūra, UAB „Plungės lagūna“ II, UAB „Vensva“ I, UAB „Plungės baldai“ I, Plungės Senamiesčio mokykla I, TŪB „Valža“, Plungės rajono savivaldybės administracija, UAB „Vakarų baldai“ II, Stalgėnų studija „Menai sau“, UAB „Litnaglis“, „Trejos girnos“ I, UAB „VVARFF“ I, UAB „Plungės baldai“ II, UAB „Plungės lagūna“ I, „Plungės kooperatinė prekyba“, UAB „Plungės baldai“ III, MB „Digi Promo“, sporto klubas „Plungės dvaras“, UAB „Vičiūnai ir partneriai“, UAB „Vakarų baldai“ I, IĮ „Sandriaus baldai“

            B lygoje – 48 komandos: UAB „Mivada“, UAB „Plungės šaltis“, UAB „Amona“, UAB „Skytech“, UAB „Bumas“, V. Abelskienės „Rubinas“, UAB „Padagas ir ko“ I, „Senukų“ prekybos centras, UAB „VVARFF“ II, „Porto“ pramogų centras, V. Valužio „Akimirka“, UAB „Šviesos krateris“, Telšių rajono smulkiųjų verslininkų asociacija, Plungės rajono savivaldybės merija, UAB „Mirosta“, „2B Pack“, Jaunimo reikalų taryba, laikraštis „Telšių žinios“, UAB „Plungės Jonis“ II, UAB „Vensva“ II, UAB „Euroliuksas“, VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, UAB „Scandye“, UAB „Strategas“, Telšių socialinių paslaugų centras I, UAB „Plungės Jonis“ I, Telšių socialinių paslaugų centras II, UAB „TG Motors“, UAB „Vidara“, „ERGO draudimas“, AB SEB bankas, ŽŪKB „Pieno gėlė“, UAB „Analote“, „MA 12+“, „Trejos girnos“ III, Plungės Senamiesčio mokykla II, AB „Teo“ II, AB „Teo“ I, sporto klubas „Florijonas“, „Trejos girnos“ II, UAB „Padagas ir ko“ II, Žemaičių Kalvarijos vidurinė mokykla, UAB „Vilmara“, UAB „Dotnuvos projektai“, SG klinika, Telšių krašto televizija, lopšelis-darželis „Nykštukas“, UAB „Eurošiluma“.

            Tradicija tapusiame įmonių boulingo turnyre netrūksta geros nuotaikos. Iš kitų komandų išsiskiria ypač triukšmingi UAB „Analote“ ir Žemaičių Kalvarijos vidurinės mokyklos sirgaliai. Visada gerai nusiteikę ir kitas komandas pakilia nuotaika užkrečiantys UAB „Strategas“, UAB „Plungės Jonis“, „Senukų“ prekybos centro vyrukai. Džiugina tai, kad netrūksta turnyre ir vien iš moterų sudarytų komandų. Beje, gana neretai merginų „straikų“ serijos „nubraukia“ atlaidžius stipriosios lyties atstovų žvilgsnius ir priverčia susikoncentruoti į savo komandos žaidimą. Silpnosios lyties atstovės ne kartą įrodė, kad gali lygiavertiškai varžytis su vyrų komandomis.

            Kasmet įmonės vis daugiau dėmesio skiria įvaizdžiui. Šių metų turnyre originaliomis aprangomis išsiskyrė MB „Digi Promo“, UAB „Šviesos krateris“, Plungės rajono merijos, Plungės rajono savivaldybės administracijos, Stalgėnų studijos „Menai sau“, „Trejų girnų“, Žemaičių Kalvarijos vidurinės mokyklos, UAB „Vičiūnai ir partneriai“, UAB „Strategas“ komandos.

            Gruodžio 5-ą įvyksiančiame turnyro finale susitiks po šešias stipriausias A ir B lygų komandas. B lygos trys šių metų prizininkės pateks į 2015-ųjų įmonių boulingo turnyro A lygą. 2013 metų turnyre teisę varžytis A lygoje iškovojo Plungės rajono savivaldybė, TŪB „Valža“, Plungės Senamiesčio mokykla. Be šio laimėjimo, komandoms teks taurė ir puikūs organizatorių įsteigti prizai.

            Na, o A lygoje komandos pirmiausia varžysis dėl pereinamosios taurės. Antrąkart pirmą vietą užėmusiai komandai ši taurė atiteks visam laikui. Pretendentės į taurę – UAB „Vičiūnai ir partneriai“, UAB „Plungės baldai“ I, „Trejos girnos“ I. Kad suprastum, kokios emocijos verda įmonių boulingo turnyre, būtina nors viename jų dalyvauti. Tad kviečiame sirgalius į šias varžybas – puikios nuotaikos užtaisas garantuotas!

Šviesos krateris Strategas
Dotnuvos projektai VVARFF

Parengta pagal laikraščio  Plungė” medžiagą

Trejos girnos III

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.