Telšių krizių centras pasirengęs padėti

2016-11-28

       NVO Telšių krizių centras padeda vaikams ir suaugusiesiems, kurie patiria smurtą artimoje aplinkoje. Smurto atvejų padaugėjo, nes visuomenė tapo drąsesnė,  kai į sigaliojo LR apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje į statymas ir kai smurtas artimoje aplinkoje buvo pripažintas nusikaltimu.

       Į Telšių krizių centro psichologus kreipiasi tėvai ne tik iš Telšių, bet ir aplinkinių savivaldybių dėl vaikų pablogėjusių mokymosi rezultatų, sveikatos sutrikimų, netinkamo elgesio, pabėgimų iš namų bei mokyklos, valkatavimo, išgėrinėjimų ir kitų problemų. Labai dažnai paaiškėja, kad tokie vaikai patiria smurtą artimoje aplinkoje. Net ir tie vaikai, kurie tiesiogiai nepatiria smurto, bet gyvena aplinkoje, kurioje smurtaujama, yra traumuojami ir dažniausiai jų elgesys yra netinkamas. Moksliniai tyrimai rodo, kad tokiems vaikams smurto į taka yra  labai žymi, kartais paliekanti pėdsakus jų asmenybei visam gyvenimui. Tokie vaikai gali patirti į vairių vystymosi sutrikimų, pasireiškiančių emocijų, elgesio ir kitais sunkumais.

       Suderinus su VTAS specialistais laiką, vietą ir vaikų bei šeimų skaičių, vykstama į šešias savivaldybes ir konsultuojami iš anksto užregistruoti vaikai ir jų šeimų nariai.

       Projekto vykdytojų komanda kviečia visus nelikti abejingiems ir apie į tariamą smurtą artimoje aplinkoje pranešti telefonu 112, kreiptis į savo savivaldybės VTAS specialistus arba tel.: (8 444) 74 282; 8 671 16 590; 8 683 96 793.

 

Telšių krizių centro inf.


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.