Televizijos konkurse ,,Dainų dainelė“ – Plungės kultūros centro atstovai

2014-04-25

 

 

 

 

 

 

       Gegužės 3 dieną per LRT televiziją bus transliuojamas 11-asis Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ koncertas, kuriame pasirodys Plungės kultūros centro vokalinis ansamblis „Hello“ ir solistas Tomas Gailiūnas. Šiuos dainininkus konkursui paruošė jų vadovė Rita Urniežienė. Tomui – devyneri, tačiau, pasak vadovės, jo širdelėje gyvena didelė meilė muzikai. Berniukas puikiai padainavo Gedimino Purlio dainelę  „Pianistas“. Fortepijonu jam pritarė Gintarė Sabaliauskienė. Tomui tai buvo pirmasis apsilankymas televizijoje. Mažasis solistas liko sužavėtas buvusio „Dainų dainelės“ laureato Vytauto Juozapaičio dainavimo bei laidos filmavimo atmosfera televizijoje, kuri žiūrovams lieka už kadro ir ją galima pajusti tik būnant filmavimo studijoje.

       Plungės kultūros centro mišrus vokalinis ansamblis „Hello“ nebėra scenos naujokas. Pasirodymas „Dainų dainelės“ konkurse jam jau trečiasis. Šiais metais šiam draugiškam ir daug koncertuojančiam kolektyvui, akompanuojant LRT grupei, teko atsakomybė skambiai užbaigti koncertą nuotaikinga Zitos Bružaitės daina  „Akis“.

       Visus plungiškius maloniai kviečiame pasiklausyti „Dainų dainelės“ koncerto ir balsuoti už mūsų krašto dainininkus. Balsavimas prasideda nuo laidos pasirodymo ir tęsiasi visą savaitę. Linkime dainininkams ir jų vadovei Ritai Urniežienei didžiulės sėkmės, o mes būtinai klausysimės ir aktyviai palaikysime.

 

Plungės KC inf.

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.