Tegul švaros akcija DAROM dar kartą mus suvienija geriems darbams

2014-04-24

Nuo 2008 metų švaros akcija DAROM Lietuvoje, o kartu ir mūsų rajone, aktyvius, draugiškus ir atsakingus žmones kviečia tapti savanoriais ir prisidėti jau septintus metus iš eilės tvarkant mūsų miestą.

Kasmet akcija sulaukia vis daugiau žmonių, kurie nėra abejingi mus supančiai aplinkai ir tvarko į vairias miesto vietas. Prieš metus užsiregistravo ar kitaip pranešė ir švaros akcijoje mieste dalyvavo beveik 2,5 tūkst. gyventojų: moksleiviai, studentai ir net darželinukai. Be Savivaldybės į monių, mokyklų, vaikų lopšelių-darželių, kasmet aktyviai bendrojo naudojimo teritorijas tvarko Plungės rajono apylinkės teismas, Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Plungės skyrius, Plungės technologijų ir verslo mokykla, Plungės vaikų globos agentūra „Cyrulis“, UAB „Vičiūnai ir Ko“, UAB „Plungės kooperatinė prekyba“ ir kitos asociacijos, į monės ir į staigos. Politinės partijos ir judėjimai taip pat nelikdavo nuošalėje – į talką į sijungdavo „Tvarkos ir teisingumo“ Jaunimo lyga, Darbo partija, Liberalų ir Centro sąjunga, Liberalų sąjūdis, Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai, Krikščionių partija.

Šių metų akcijos metu, kaip ir pernai, bus ne tik surenkamos šiukšlės iš viešųjų erdvių, bet ir bandoma jas rūšiuoti. Tam į staigos ir organizacijos gali gauti maišų šiukšlėms sudėti.

Balandžio 26 d., šeštadienį , 10 val., į švaros akcijos DAROM finalinę talką kviečiami visi sąmoningi plungiškiai, o šios talkos metu planuojama tvarkyti keletą labiausiai šiukšlėmis užterštų vietų mieste. Renkamės Senamiesčio aikštėje!

Iš anksto nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvausiantiems švaros akcijoje DAROM 2014 ir pasiruošusiems tvarkyti miesto bendrąsias erdves.

 

Smulkesnė informacija teikiama:

     Jūratė Bitarytė, tel. 8 655 66909

     Gintaras Domarkas, tel. 8 698 55141

     Lolita Vaitkevičienė, tel.  8 686 99398

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.