„Tegu bendrumas mus vienija“

2024-06-04

Pirmąją vasaros dieną į būrį rinkosi Plungės rajono kaimo bendruomenės – Žlibinuose surengtas tradicinis bendruomenių asociacijos „Plungės kraštas“ sąskrydis „Tegu bendrumas mus vienija“.

Sąskrydžio dalyvius sveikino Seimo narys Jurgis Razma, Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Savivaldybės vicemeras Žydrūnas Purauskis, asociacijos „Plungės kraštas“ prezidentė Rima Jokubauskienė, Savivaldybės tarybos narys Andriejus Stančikas.

„Smagu būti šioje šventėje, smagu, kad pernai Prūsalių bendruomenės „Liepupė“ surengtos „Vestuvės“ jau turi rezultatą – šiemet Žlibinuose organizuojamo sąskrydžio tema – „Krikštynos“. Gražios visiems šventės, geros nuotaikos ir smagaus buvimo kartu“, – linkėjo meras Audrius Klišonis.

„Nuoširdžiausias ačiū visiems organizatoriams. Jūsų iniciatyvos ir darbštumas – neįkainojami. Kasmet vis labiau vieni nustebiname, ir tai yra puiku“, – džiaugėsi vicemeras Žydrūnas Purauskis.

Sąskrydis – puiki proga padėkoti bendruomenininkams. Tad meras Audrius Klišonis į sceną kvietė aktyviausius ir įteikė jiems padėkos raštus. Seimo nario Jono Varkalio pasirašytos padėkos buvo perduotos Vidai ir Kazimierui Lučinskams bei Valerijai Lenkauskienei. Mero padėkos įteiktos Žlibinų bendruomenės pirmininkei Ingai Bumblauskaitei, 20-metį švenčiančios asociacijos „Vizijos“ pirmininkei Stasei Mačiulskienei, Narvaišių bendruomenės pirmininkei Vilijai Gedgaudienei, Prūsalių bendruomenės „Liepupė“ pirmininkei Romai Žilinskienei ir Stanelių bendruomenės „Pietuvė“ pirmininkui Tomui Reminui.

Po sveikinimų visų bendruomenių atstovai ir svečiai turėjo atlikti su krikštynomis susijusias užduotis, pagal kurias spręsta, kas būtų geriausi krikštatėviai. Šis titulas teko Inesai ir Audriui Klišoniams, kurių užduotis buvo pastatyti svajonių namą.

Atlikus užduotis visi buvo kviečiami bendrų pietų – sąskrydžio organizatoriai žlibiniškiai ir jų pagalbininkai visus vaišino šaltibarščiais, cibulyne ir karštomis bulvėmis. Na, o pasistiprinus laukė sporto rungtys ir daug kitų pramogų bei linksmybių.

O galiausiai išsiaiškinta, kas sąskrydį organizuos kitąmet: visų bendruomenių atstovai turėjo per šiaudelį gerti sultis, o tai padaręs paskutinis buvo tituluotas 2025 metų šventės organizatoriumi. Tai – Šarnelės kaimo bendruomenė, kuriai pirmininkauja Rima Jokubauskienė.

Taigi kitąmet visi – į ŠARNELĘ!

Plungės rajono savivaldybės informacija   

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.