Teatro „Saula“ projektas ATVIRAS TEATRAS 24: VĖJŠ² VAIKAI

2013-06-27

 

 Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Saula“, vadovaujamas režisierių Sigitos ir Romo Matulių, kasmet vykdo daug svarbių projektų. Šiemet, liepos 1-6 dienomis, jaunieji Plungės teatralai savo kultūrinės edukacijos – teatrinio veiksmo projektą „Atviras teatras 24: vėjų vaikai“ vykdys prie Baltijos jūros, Šventosios miestelyje.Teatralų šokiai

 Projekto metu  „sauliečiai“ mokysis vaidybos, scenos judesio ir kalbos, režisūros, ritmikos, improvizacijų meno, rytų kovos menų ir gatvės šokio. Šių menų paslaptimis su teatro „Saula“ aktoriais dalysis vieni geriausių šalies meno meistrų – aktorius, režisierius profesorius Valentinas Masalskis, docentė Nijolė Sinkevičiūtė-Kriūnienė, šokių klubo „Ufas“ vadovas Artūras Iljinas ir kt. Be teatrinių mokymų, jaunieji aktoriai rengs įvairius pasirodymus, performansus viešosiose Šventosios miestelio erdvėse, muzikinius vakarus su režisieriumi bardu Vytautu Kairiu, teatro vakarus – su Klaipėdos universiteto Režisūros katedros studentais, teatrines improvizacijas ir kitas teatralizuotas veiklas.

 Projektu siekiama parodyti visiems, kad teatro kolektyve vyksta įdomus, prasmingas, kupinas kūrybiškumo gyvenimas visas 24 valandas per parą. Šio kultūrinės edukacijos – teatrinio veiksmo projekto veiklos pademonstruos, kad teatras – tai ne tik spektakliai ir repeticijos, bet ir prasmingas laisvalaikis, prisodrintas unikalia meninio bendravimo kalba. Kalba, kuria galėtų susidomėti ir savo laisvalaikio niekaip neįprasminantys vaikai ir jaunuoliai. Visos projekto veiklos bus atviros, į kurias galės įsijungti visi norintieji.

 

Plungės kultūros centro informacija

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.