Teatro „Saula“ premjera ,,Švari“

2023-03-17

Teatro ,,Saula“ jaunimo grupės premjera ,,Švari“, 2023-03-30

Kovo 30 d. 18 val. Plungės kultūros centro teatro „Saula“ jaunimo grupė kviečia jaunimą ir suaugusiuosius į premjerinį spektaklį pagal Juno Dawson romaną „Švari“, spektaklio režisieriai Romas ir Sigita Matuliai. Šį kartą teatras „Saula“ kelia vieną aktualiausių šių dienų problemų tai – priklausomybę. Priklausomybė nuo vaistų, maisto, narkotikų, alkoholio, tabako ir pan., tai yra šių dienų maras.

Naujausias teatro „Saula“ spektaklis ir pasakos apie jaunus žmones, kurie įvairių priklausomybių užvaldyti atsidūrė gyvenimo dugne ir yra gydomi priklausomybių centre. Spektaklio režisieriai ir aktoriai kelia klausimus: kodėl mes neigiame savo priklausomybę? Kodėl mes tapome priklausomi? Kada jau yra gyvenimo dugnas? Ir ar yra kelias atgal?

Spektaklyje vaidina net 27 talentingi teatro „Saula“ jaunimo grupės aktoriai, kurie kuria sudėtingus, dramatiškus, o kartu galbūt lengvabūdiškų personažų charakterius. Kviečiame visus į niekad teatro žiūrovus nenuviliančią teatro „Saula“ premjerą, kartu išgyventi ir patirti…

Plungės KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.