Teatro „Saula“ naujausių spektaklių pristatymai ,,Mažosios Melpomenės“ metu

2018-05-02

 

 

Tarptautinio teatrų festivalio – kūrybinės laboratorijos „Mažoji Melpomenė“ metu Plungės kultūros centro teatras ,,Saula“ pristatys du naujausius savo spektaklius.

Gegužės 10 d. 17.00 val. – Plungės kultūros centro teatro „Saula“ jaunimo grupės spektaklis „Meilė, velnias ir džiazas“. Spektaklis skirtas jaunimui ir suaugusiesiems, kuriuo teatro „Saula“ jaunimas ir režisieriai kviečia pasikalbėti apie gerumą, apie išsigimimą ir nužmogėjimo priežastis, apie nesusikalbėjimą ir nesupratimą, apie amžiną gėrio ir blogio kovą šiuolaikinėje visuomenėje, apie vienišumą, neviltį, žiaurumą ir meilę. Režisieriai Romas Matulis ir Sigita Matulienė.

 

 

Gegužės 12 d. 14.00 val. mažuosius žiūrovus ir jų tėvelius kviečiame į teatro „Saula“ vaikų grupės spektaklį „Pasaka apie drąsuolį berną“. Spektaklis sukurtas lietuvių pasakų ir Plungės krašto padavimų motyvais. Sodria žemaičių tarme teatro „Saula“ vaikų grupė žiūrovams primena ne tik gražias mūsų krašto tradicijas, bet ir papasakoja linksmą, nuotaikingą, kupiną netikėtumų istoriją. Režisieriai Sigita ir Romas Matuliai.

Kviečiame apsilankyti, bilietus kviečiame įsigyti Kultūros centro bilietų kasoje.

 

Plungės KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.