Teatro grandai – viename spektaklyje VĖJAS TOPOLIŠ² VIRŠŠªNĖSE

2017-04-24

 

 

 

GEGUŽč–S 1 d. 18:00 val.

PLUNGč–S KULTŪROS CENTRAS

TEATRO GRANDAI – VIENAME SPEKTAKLYJE!

Liubomiras Laucevičius, Albinas Kėleris, Petras Venslovas dviejų  veiksmų Gérald Sibleyras  spektaklyje Vč–JAS TOPOLIŲ VIRŠÅªNč–SE

Režisierius – Rolandas Atkočiūnas.

Kompozitorius – Vidmantas Bartulis.

Scenografė ir kostiumų dailininkė – Kotryna Daujotaitė.

 

Pirmą kartą per daugelį metų profesionalų komanda pristato „nejuodą“  komediją – be žiaurumo, be cinizmo, be vulgarumo.  

Vč–JAS TOPOLIŲ VIRŠÅªNč–SE – trijų keistuolių gyvenimo istorija – trys gražūs portretai  žmonių, kurie nesiskundžia savo likimu, o svajoja apie kelionę į kalnus, kur topoliai, kur  vėjas. Tai spektaklis apie žmogaus kovą su savo baimėmis, vienatvės pajautomis, apie svajones išsivaduoti iš jų. Pjesėje pasakojama apie tris, dar Pirmojo pasaulinio karo, veteranus, kas suteikia spektakliui tam tikro absurdo bei teatrinio sąlygotumo. Jie nedaug ką matę, tarytum niekada ir nebuvo jauni. Tačiau nei jie patys, nei autorius jų neapverkia. Atvirkščiai – juokas yra spektaklio variklis. Tai žaidimas, kurį  jie žaidžia su malonumu, azartu ir bendrumo jausmu.

„Aktoriai sugeba suderinti ir savo meistriškus įgūdžius, ir artistinės patirties šleifą, kuris puikiai susipina su jų išgyventos gyvenimiškos patirties turtais. Scenoje matome tris ryškias asmenybes, kurios be ypatingų išlygų nusipelnė „žvaigždžių“ titulo. Stebėdama juos, publika ne leipsta juokais – ji džiaugiasi“.

                                                                                          (teatro kritikas Julius Lozoraitis, „Menų faktūra“)

Vč–JAS TOPOLIŲ VIRŠÅªNč–SE  susilaukė  puikių  žiūrovų ir kritikų vertinimų: dalyvavo  festivalyje  „Lietuvos teatrų pavasaris“ (pelnė  Kauno  mero prizą),  „Fortūna“  diplomai skirti aktoriams ir kompozitoriui.

Daugiau apie spektaklį www.teatroprojektai.lt  

 

Plungės KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.