Teatro diena Plungės kultūros centre

2015-03-26

         Jei žemėje yra stebuklų, tai jie vyksta teatre (Konstantinas Stanislavskis)

       Plungės kultūros centras, tradiciškai minint Teatro dieną, kovo 27-ą  kviečia skirti tik teatrui ir po dienos, praleistos žiūrint spektaklius,  patiems įsitikinti teatro meno galia.

       Kovo 27-osios rytas Plungės kultūros centre prasidės pačių jauniausiųjų teatro artistų pasirodymais, nes nuo 10 val. jie jau kvies į tradicinę vaikų teatrų šventę ,,Vaikiško teatro pavasaris 2015“. Šiais metais savo spektakliais džiugins Plungės miesto lopšelių – darželių ,,Saulutė“, ,,Nykštukas“, ,,Pasaka“ ir ,,Vyturėlis“ paruošti spektakliai: ,,Avinėlis Beragėlis, ,,Skruzdėliukų nuotykiai“, ,,Po lietaus“, ,,Pasakėlė apie bitutę“. Mažieji teatro artistai pakvies į nuoširdžią ir linksmą pasakų karalystę.

       12 val. kviečiame į vienų populiariausių ir visų laikų mylimiausių pasakų ,,Grybų karas“ ir ,,Mes, Padaužų kaimo vaikai“ pristatymus, kuriuos dovanos Plungės vyskupo M. Valančiaus pradinės mokyklos ir Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro ,,Saula“ paruošiamosios vaikų grupės aktoriai.

       Teatro dieną Plungės kultūros centre 18 val. vainikuos ilgai lauktas teatro ,,Saula“ jaunimo grupės premjerinis spektaklis pagal J. Tertelio ,,Sudie, idiotai“ (N-14). Spektaklio režisieriai – Sigita ir Romas Matuliai. Tai nepaprastai aktuali, drąsi ir galbūt šokiruojanti istorija apie jaunų žmonių tarpusavio santykius, abejingumą, žiaurumą, neviltį, nepritapimą šiandieninėje visuomenėje…

       Išskirtinai paminėkime Teatro dieną Plungės kultūros centre kovo 27-ą.

KC inf.Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.