Teatras „Saula“ dalyvavo ES programos Erasmus+ projekte Italijoje

2017-05-23


Gegužės 11-21 dienomis Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro „Saula“, vadovaujamo Sigitos ir Romo Matulių, jaunimo grupė dalyvavo XIII tarptautiniame teatrų festivalyje „IL  Gerione“ ir ES programos Erasmus+ projekte „4 for the Theater: Togheter for Europe“ Italijoje, Compagnos regione.  Plungiškiai Italijos žiūrovams ir projekto dalyviams parodė spektaklį pagal lietuvių liaudies sakmes „Motinos širdis“, surengė Lietuvos kultūros ir Plungės krašto pristatymo vakarą, dalyvavo įvairiose teatro laboratorijose, susitikinėjo su Italijos vaikais ir jaunimu, pasakojo apie Lietuvą ir Plungę.

Teatro „Saula“ vadovai Sigita ir Romas Matuliai Italijos moksleiviams ir projekto dalyviams vedė teatro meno mokymus, pristatė savo darbo metodiką, dalijosi patirtimi. Per dešimt projekto dienų režisieriai su jungtine aktorių grupe iš Italijos, Latvijos, Čekijos ir Lietuvos pastatė spektaklį „Svetimas“. Lietuvos režisierių sukurtas spektaklis buvo parodytas projekto uždarymo metu ir puikiai įvertintas tiek žiūrovų, tiek tarptautinės teatro bendruomenės.

„Sauliečiai“ Italijoje turėjo išskirtinę galimybę susipažinti su Italijos kultūra, tradicijomis, gyvenimo būdu, daug bendravo, aplankė Romą, Salerną, Compagnos ir Quodrivo miestus. Visos kelionės metu plungiškius supo dėmesys, pagarba, nepaprastas itališkas nuoširdumas ir gera atmosfera.

Plungės KC inf.


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.