Tautiškas linksmadienis Alsėdžiuose (renginio nuotraukos)

2017-07-24


 

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos jau keletą metų tęsia tradiciniu tapusį konkursą „Eismo saugumas bendruomenėse 2017“. Pagrindinis konkurso siekis – padaryti mus supančią gyvenamą aplinką kuo saugesnę. Plungės rajono Alsėdžių seniūnijos bendruomenė, prisijungdama prie šio kilnaus tikslo, taip pat dalyvauja projekte ir yra numačiusi keletą renginių šia tematika.

2017 m. liepos 6 d.  Alsėdžių miestelyje bendruomenės, seniūnijos ir Kultūros skyriaus iniciatyva buvo suorganizuota Mindaugo karūnavimo diena. Šiemet miestelio aktyvas Valstybės šventę kvietė švęsti linksmai šeimos rate. Visą dieną vyko įvairios atrakcijos, na, o pavakarę į Alsėdžių miestelio skverą rinkosi alsėdiškiai, prijaučiantys dviračių sportui. Dalyvaujančius dviračių žygyje „Aplink Alsėdžius“ instruktavo ir kelių eismo taisykles priminė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Plungės rajono policijos komisariato atstovai. Visus žygio dalyvius saugos ženklais aprūpino Lietuvos kelių direkcija, o juos perdavė projekto įgyvendintojas bendruomenės pirmininkas Žydrūnas Purauskis. Po dviračio slalomo visi šventės dalyviai vaišinosi bendruomenės nario Alvydo Rimkaus žuviene, dalyvavo įvairiose veiklose bei 21.00 val., visi sustoję ant Alsėdžių piliakalnio, giedojo Tautišką giesmę.

Gausus dalyvavimas ir susidomėjimas šia akcija skatina bendruomenę su partneriais ir toliau įgyvendinti panašaus pobūdžio renginukus ir akcijas. Manome, kad taip mes būsime atsakingesni ir saugesni keliuose bet kuriuo paros ar metų laiku.

 


Plungės rajono Alsėdžių seniūnijos bendruomenės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.