Tarptautinis teatrų festivalis į Plungę sukvies vienuolika jaunimo teatrų

XII tarptautinis jaunimo teatrų festivalis-kūrybinė laboratorija „Mažoji Melpomenė“

Gegužės 11-16 dienomis Plungės kultūros centre dvyliktą kartą įvyks tarptautinis jaunimo teatrų festivalis – kūrybinė laboratorija „Mažoji Melpomenė“. Festivalio iniciatoriai, organizatoriai ir režisieriai Plungės kultūros centro teatro „Saula“ vadovai Sigita ir Romas Matuliai bei teatro aktoriai.

„Mažoji Melpomenė“ yra vienas didžiausių teatrinių projektų šalyje, Lietuvos kultūros tarybos sprendimu pripažintas ir strateginiu mėgėjų meno renginiu.

Šiais metais festivalyje dalyvaus užsienio šalių teatrai iš Slovakijos, Danijos, Latvijos ir Estijos bei teatrai iš Lietuvos: „Saula“ (Plungė), „Vaivorykštė“ (Jurbarkas), „Kubas“ (Kaunas), „Atžalynas“ (Kretinga), „Kompanija šauni“ (Šiauliai) ir „Elementorius“ (Vilnius). Festivalio dienomis bus parodyta 11 skirtingų, aktualių, savitu režisūriniu braižu išsiskiriančių spektaklių, skirtų vaikams, jaunimui ir visai šeimai.

Daugiau nei 200 dalyvių festivalio dienomis ne tik rodys ir stebės vieni kitų spektaklius, kurs gatvės vaidinimus, dalyvaus kūrybinėse vaidybos, improvizacijos, scenos kalbos, teatrinės ritmikos, klounados dirbtuvėse su LMTA lektoriais: Žilvinu Beniušiu, Jūrate Martinaityte ir Kristupu Biržiečiu, bet ir patys Senamiesčio aikštėje pristatys festivalio metu, kartu su pedagogais sukurtus gatvės performansus. Kūrybiškai leis laiką su perkusijos meistru Gintautu Gasevičiumi, aktoriais Roku Petrausku, Šarūnu Gedvilu, grupe „Neteisėtai padaryti“ ir perkusijos studija „Afrikos būgnai“.

Kviečiame gegužės 12-15 dienomis atvykti į Plungę, į tarptautinį teatrų festivalį – kūrybinę laboratoriją „Mažoji Melpomenė“, kur teatrinis vyksmas „uždegs“ kiekvieną, nes šio metinio festivalio tema – ugnis, kuri ir yra meninių inspiracijų šaltinis, šviesos ir šilumos teikėja.

Visi festivalio renginiai nemokami, festivalio veiklas iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Plungės rajono savivaldybė, informacinis rėmėjas LRT. Visa festivalio programa: www.plungeskc.lt.

Plungės KC inf.

Įvertinti naujieną

Visi komentarai

Komentarų nėra
Skip to content
This site is registered on wpml.org as a development site.