Tarptautinis projektas – miuziklas „Čigonų princesė” (GIPSY PRINCESS SHOW) NEĮVYKS

2017-02-22

 

        PLUNGč–S KULTŪROS CENTRAS INFORMUOJA, kad vasario 23 d. 18 val. Plungės kultūros centre tarptautinis projektas-miuziklas ,,Čigonų princesė” NEĮVYKS dėl pirmaeilius vaidmenis atliekančių artistų ligos. Labai atsiprašome už nepatogumus. Grąžinti bilietus ir atsiimti pinigus kviečiame Jums patogiu metu Plungės kultūros centro bilietų kasoje. 

       Tik vasario 23 d. 18.00 val. Plungės  kultūros centre vyks tarptautinis projektas – miuziklas Čigonų princesė. Šis analogų Lietuvoje neturintis renginys tai –  muzikinio šou GIPSY PRINCESS ŠOW koncertinio turo per visą Europą dalis, kuriame dalyvauja 10 atlikėjų. Tai nuostabaus balso savininkai: solistai Ana  ir Rinaldo (Ispanija), čigoniško šokio žvaigždės – sesės Lilijana ir Rada Koziny (Ukraina), Margarita ir Juliana (Latvija). Renginį papuoš muzikantai – virtuozai: smuikininkas Kaspars Pudniks (Latvija), gitaros meistras Agry Rich (Airija) bei perkusininkas Artur Aeropetian (Armėnija). Šio projekto prodiuseris yra legendinės grupės HIPERBOLč– įkūrėjas Viktoras Prapras.

       Atlikėjai kartu su savimi atsiveža scenografiją, dekoracijas, specialią techniką ir 40 komplektų sceninių drabužių. Miuziklas Čigonų princesė – tai dainos, šokio ir muzikos fiesta, kurioje sujungti gražiausi pasauliniai kūriniai, atliekami čigoniškai, ispaniškai, rusiškai ir lietuviškai. Šis muzikinis spektaklis pelnė daugybę apdovanojimų tarptautiniuose festivaliuose Slovakijoje, Švedijoje, Estijoje ir Latvijoje, savo išskirtinumu yra pavergęs gerbėjų širdis visoje Europoje.

       Nepraleiskite progos aplankyti šį nuostabų  reginį. Gerą nuotaiką Jums garantuojame !!!

       Bilietų dar yra.

Plungės KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.