Tarptautinis liaudiškų šokių ir muzikos festivalis ,,Laisvės vaikai ” džiugins plungiškius ir miesto svečius

2017-03-10

 

       Plungės kultūros centras, minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, tradiciškai jau dvyliktą kartą kovo 11 d. 15 val. kviečia į Tarptautinį vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių festivalį „Laisvės vaikai“. Šiuo renginiu yra, buvo ir bus siekiama užtikrinti liaudiškų šokių sklaidą, populiarinimą, suvienijant geriausius respublikos ir kitų šalių vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių kolektyvus, siekiama prisidėti prie vaikų ir jaunimo pilietiškumo, patriotizmo ugdymo.

       Festivaliuose visada pakviečiami dalyvauti ir kaimyninių šalių kolektyvai. Plungiškiai galėjo susipažinti su Lenkijos, Latvijos, Estijos, Slovakijos Respublikos ir kitų šalių liaudiškų šokių jaunaisiais atlikėjais. Šiemet plungiškių laukia pažintis su profesionaliais kolektyvais iš Latvijos „Randinš“ ir „Memelite“ bei svečiais iš  Gruzijos „Marula“.

       Be festivalio šeimininkų – Plungės Kultūros centro vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių studijos „Mažasis Suvartukas“ (meno vadovė ir vyr. baletmeisterė Ilona Baltikauskaitė, choreografė Justė Tulickienė), žiūrovai  pamatys liaudiškų šokių grupės iš Šilutės „Viržytė“ ir šokių studijos iš Gargždų „Trepsiukas“ pasirodymus. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos Respublikos kultūros ministerija/Lietuvos kultūros taryba.

       Švęskime Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną kartu!

 

„Marula“ „Memelite“
„Randinš“ „Mažasis Suvartukas“
„Trepsiukas“ „Viržytė“

 

Plungės KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.