Tarptautinio grafinės miniatiūros konkurso laureatas

2016-12-01


      

       Džiugi naujiena iš Panevėžio pasiekė Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos Dailės skyrių. Panevėžio Dailės mokyklos organizuotame 4-ajame tarptautiniame grafinės miniatiūros konkurse B dalyvių grupėje plungiškis penkiolikmetis mokytojo metodininko Valdo Simučio auklėtinis Matas Jankus laimėjo trečią vietą. Konkursui buvo pateiktos 348 miniatiūros, kurios išskirstytos pagal tris autorių amžiaus grupes. Darbai atkeliavo į Panevėžį iš dvidešimties Lietuvos bei aštuonių užsienio dailės ir meno mokyklų – Serbijos, Baltarusijos, Ukrainos, Vokietijos ir keturių Latvijos mokyklų. Tad, kaip sako konkurso sumanytoja ir organizatorė Diana Rudokienė, vertinimo komisijos nariams teko nemažai pasiginčyti, kad iš tokios gausybės darbų išrinktų18 pačių geriausių. Nuomonių būta labai įvairių, skirtingų, tad vertinimo komisijos priimti galutiniai sprendimai yra ypač reikšmingi.

      Gruodžio 1 d. Panevėžio miesto savivaldybėje bus atidaryta 4-ojo tarptautinio grafinių miniatiūrų konkurso darbų paroda.

 

Dalia Stasikėlienė,
Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui
 

Silvos Galvadiškytės nuotraukoje Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos Dailės skyriaus mokinys, 4-ojo tarptautinio grafinių miniatiūrų konkurso trečios vietos laureatas Matas Jankus su savo mokytoju Valdu Simučiu

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.