Tarptautinė turizmo, sporto ir laisvalaikio paroda VIVATTUR 2012

2012-02-28

 

 
 
 
 
 
 

       Å į savaitgalį, kovo 2-4 dienomis, Vilniuje, LITEXPO parodų rūmuose, vyks jau 18- ąjį kartą rengiama tarptautinė turizmo, sporto ir laisvalaikio paroda VIVATTUR . Plungės rajono savivaldybė dalyvauja jungtiniame Turizmo departamento ir turizmo organizacijų  stende „Lietuva“.
       Plungės rajono savivaldybė ir Žemaitijos nacionalinio  parko direkcija pristatys 2011-2012 metų naujoves. kurios siūlomos lankytojams Plungės rajone. Tai atnaujintos muziejinės ekspozicijos Platelių dvaro svirne ir buvusiose dvaro arklidėse (istorinė-etnografinė, gamtos ekspozicijos, parodų salė ir Užgavėnių muziejus),  informacija apie 2011 metų pabaigoje  duris atvėrusį Å altojo karo muziejų. Bus pristatytas atnaujintas didingas kunigaikÅ¡čio Mykolo Oginskio dvaro ansamblis ir jau nuo 2012 metų birželio vidurio lankytojus priimsianti  renovuota Bukantės dvaro sodyba, kurioje bus galima pamatyti naują  lietuvių literatūros klasikės Žemaitės memorialinę ekspoziciją.
       Maloniai kviečiame visus Å¡į savaitgalį apsilankyti Vilniuje ir  sužinoti ne tik naujovių apie mūsų regioną, bet ir apie visą Lietuvą ir apie tai, kas dedasi už jos ribų.

 
 
 
 

Kultūros ir sporto skyriaus specialistė
Gintarė Gurevičiūtė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.