Tarptautinę teatro dieną teatras ,,Saula“ pasitinka net dviem premjeromis

2016-03-21

 

 

 

       Kovo 27-oji – Tarptautinė teatro diena. Tai viso pasaulio teatro žmonių profesinė šventė. Ši šventė svarbi ne tik teatralams, bet ir šio meno mylėtojams, žiūrovams ir gerbėjams.

       Plungės kultūros centras Tarptautinę teatro dieną pasitinka spalvinga, nuotaikinga ir kupina pavasariško džiaugsmo švente ,,Vaikiško teatro pavasaris“. Ši šventė šiemet jubiliejinė ir vyksta jau 25-ąjį kartą.

       Plungės krašto teatrinių tradicijų puoselėtojai – Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras ,,Saula“, vadovaujamas Sigitos ir Romo Matulių, Tarptautinės teatro dienos proga kasmet pradžiugina plungiškius naujais savo spektakliais. Šiemet teatras ,,Saula“ visus teatro gerbėjus kviečia net į dvi premjeras.

       Patys mažiausi teatro ,,Saula“ aktoriai – paruošiamoji grupė – kovo 24 d. 11.45 val. kviečia mažuosius plungiškius į spektaklį ,,Vilkas ir ožiukai“. O tą pačią dieną 17 val. teatro ,,Saula“ vaikų grupė kviečia iš naujo atrasti stebuklingą pasakų pasaulį, dalyvaujant premjeroje ,,Snieguolė ir nykštukai“. Spektaklis pastatytas pagal pasauliniais šedevrais pripažintas Brolių Grimų pasakas. Abiejų spektaklių režisieriai – Sigita ir Romas Matuliai. Jaunieji teatro ,,Saula“ aktoriai tiki, kad spektakliai pradžiugins ne tik mažuosius pasakų gerbėjus, bet ir suaugusiuosius. Todėl į spektaklius kviečia ateiti visą šeimą kartu.

       Teatras ,,Saula“ – tai vienas įdomiausiai ir kūrybiškiausiai dirbančių teatrų Lietuvoje. Jo spektakliai gerai žinomi ir vertinami visame pasaulyje. Režisierių talentas įvertintas daugybe apdovanojimų, todėl kiekvienas ,,Saulos“ pasirodymas yra didžiulis įvykis mūsų mieste. Kviečiame visus kovo 24 d. nepraleisti puikios progos ir dalyvauti spektakliuose visai šeimai.

   

 

Plungės KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.